меню

ДОМАШНІЙ АСИСТАНС «МАЙСТЕР-СЕРВІС»

Пакет послуг «МАЙСТЕР-СЕРВІС» – це унікальна пропозиція, яка представляє собою єдиний продукт, що поєднує страхування нерухомого майна фізичних осіб (квартир і приватних будинків) від підпалу, стихійних лих, затоки, вандалізму і сервіс з надання послуг ремонту (слюсарні, сантехнічні, електротехнічні роботи) в разі виникнення аварійних ситуацій в процесі експлуатації такого житла.

Переваги пакету послуг ДОМАШНІЙ АСИСТАНС «МАЙСТЕР-СЕРВІС»

  1. Домашній аcсистанс «Майстер-Сервіс» - це Ваш слюсар, сантехнік і електрик в одному договорі.
  2. «Майстер-Сервіс» включає в себе два договори по одній ціні: договір домашнього аcсистансу та договір страхування нерухомого майна (квартир і приватних будинків).
  3. «Майстер-Сервіс» - це один телефон для вирішення всіх питань, щодо усунення аварії в квартирі / приватному будинку, так і з врегулювання страхових випадків, пов'язаних з Вашим майном при підпалі, стихійному лиху, потопу, вандалізмі.
  4. Продукт «Майстер-Сервіс»- може стати оригінальним подарунком як для близьких людей, наприклад, для літніх батьків або дітей, які проживають далеко від Вас.
  5. Простота та легкість оформлення.

Програма покриває ризики:

  • Підпал – пошкодження або руйнування застрахованого майна в результаті впливу вогню, викликаного навмисними діями фізичних осіб, які мали злочинні наміри.
  • Стихійні лиха – буря, ураган, смерч, вихор, сильний вітер, шквал, град, сильний снігопад, сильна злива, сильний дощ, землетрус, гірський обвал, каменепад, обмороження льодом.
  • Залиття – раптовий і непередбачений наплив води і / або інших рідин і / або пара внаслідок аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних, протипожежних систем, а також проникнення води з сусідніх приміщень, через дах.
  • Вандалізм – пошкодження або знищення застрахованого майна в результаті умисних дій третіх осіб в тому числі наслідків вчинення або спроби скоєння крадіжки зі зломом і / або пограбування.

Перелік послуг:

1. Сантехнічні роботи:

2. Слюсарні роботи:

3. Електротехнічні роботи:

- усунення протікання;

- ремонт / заміна / врізку замків;

- установка, підключення, заміна розеток і вимикачів, патронів;

- дрібні ремонтні роботи;

- аварійне відкриття замків.

- діагностика проводки;

- встановлення обладнання.

- ремонтні та аварійні роботи;

- виявлення пошкоджень та порушень підключення до електромережі.

Оформити заявку

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності