меню

ДОМАШНІЙ АСИСТАНС «МАЙСТЕР-СЕРВІС»

Пакет послуг «МАЙСТЕР-СЕРВІС» – це унікальна пропозиція, яка представляє собою єдиний продукт, що поєднує страхування нерухомого майна фізичних осіб (квартир і приватних будинків) від підпалу, стихійних лих, затоки, вандалізму і сервіс з надання послуг ремонту (слюсарні, сантехнічні, електротехнічні роботи) в разі виникнення аварійних ситуацій в процесі експлуатації такого житла.

Переваги пакету послуг ДОМАШНІЙ АСИСТАНС «МАЙСТЕР-СЕРВІС»

  1. Включає в себе два договори по одній ціні: договір домашнього аcистансу та договір страхування нерухомого майна (квартир і приватних будинків).
  2. Це Ваш слюсар, сантехнік і електрик в одному договорі.
  3. Це один телефон для вирішення всіх питань, щодо усунення аварії в квартирі/ приватному будинку, так і з врегулювання страхових випадків, пов'язаних з Вашим майном при підпалі, потопу, вандалізмі, стихійного лиха.
  4. Може стати оригінальним подарунком як для близьких людей, наприклад, для літніх батьків або дітей, які проживають далеко від Вас.
  5. Простота та легкість оформлення.

Програма покриває ризики:

  • Підпал – пошкодження або руйнування застрахованого майна в результаті впливу вогню, викликаного навмисними діями фізичних осіб, які мали злочинні наміри.
  • Залиття – раптовий і непередбачений наплив води і / або інших рідин і / або пара внаслідок аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних, протипожежних систем, а також проникнення води з сусідніх приміщень, через дах.
  • Вандалізм – пошкодження або знищення застрахованого майна в результаті умисних дій третіх осіб в тому числі наслідків вчинення або спроби скоєння крадіжки зі зломом і / або пограбування.
  • Стихійні лиха – буря, ураган, смерч, вихор, сильний вітер, шквал, град, сильний снігопад, сильна злива, сильний дощ, землетрус, гірський обвал, каменепад, обмороження льодом.

Страхова сума квартири/будинку – 10 000 грн.

Перелік послуг:

1. Сантехнічні роботи: 2. Слюсарні роботи: 3. Електротехнічні роботи:
- усунення протікання; - ремонт / заміна / врізку замків; - установка, підключення, заміна розеток і вимикачів, патронів;
- дрібні ремонтні роботи; - аварійне відкриття замків. - діагностика проводки;
- встановлення обладнання. - ремонтні та аварійні роботи;
- виявлення пошкоджень та порушень підключення до електромережі.

Термін дії договору – 1 рік

Вартість пакету:

Ціна, грн.: Варіант 1 Варіант 2 Варіант 3
Вартість робіт 1000 1500 2000
Ціна майстер-сервіс 300 400 500

Оформити заявку

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності