меню

Новини

Клієнти Банку Кредит Дніпро при відкритті карти або зміні PIN-коду замість очікування PIN-конвертів тепер будуть миттєво отримувати e-PIN у вигляді смс-повідомлення на особистий номер телефону. Отримання електронного PIN-коду дозволяє зробити процес оформлення карти для клієнта не тільки комфортнішим, оперативнішим, але й ще безпечнішим. Особисті паролі до карт більше не передаватимуться через третю особу, всі процеси тепер автоматизовано.

25 Травень 2017

Банк Кредит Дніпро і група компаній «Імперія-Агро» – дистриб’ютор світових і вітчизняних виробників посівних матеріалів, засобів захисту рослин та агротехніки – почали реалізацію партнерської програми з кредитування сільгосптоваровиробників. Так, українські фермери можуть отримати позики на купівлю техніки, добрив, засобів захисту рослин на дуже вигідних умовах.

24 Травень 2017

Банк Кредит Дніпро продовжує розвивати програми з фінансової грамотності для дітей та молоді. Цього разу фахівці провели заняття для дітей 5-10 років у Полтаві. Найбільше юним учасникам сподобалося працювати з банківською технікою – детектором валют і машинкою для рахування грошей. Учасникам заняття також розповіли, як складати особистий і сімейний бюджети і швидко накопичити кишенькові гроші на те, щоб здійснити своє бажання.

19 Травень 2017

У Всесвітній день вишиванки Банк Кредит Дніпро влаштовує справжній етнічний флешмоб серед тих, хто підписаний на сторінку банку в соціальній мережі Facebook. Серед учасників онлайн-проекту банк проведе розіграш стильних аксесуарів – шкіряних гаманців із національним орнаментом. Щоб приєднатися до акції, необхідно поставити «лайк» сторінці банку і в коментарі під постом завантажити власне фото в українській національній сорочці.

18 Травень 2017

Банк Кредит Дніпро продовжує серію дитячих фінансово-освітніх тренінгів. Так, нещодавно фахівці фінустанови провели заняття для дітей 7-13 років у Харкові й Новомосковську Дніпропетровської області. Школярів навчали складати сімейний бюджет, грамотно розподіляти і накопичувати кишенькові гроші, а також продемонстрували, як відбуваються робочі процеси у банківському відділенні.

 

15 Травень 2017

Сторінки