меню

Новини

Банк Кредит Дніпро знову тішить своїх клієнтів – активних мандрівників приємними сюрпризами і пропонує приєднуватися до нової акції від платіжної системи Visa. Всі, хто не уявляє своє життя без подорожей і готовий поділитися власними враженнями, маршрутами і пригодами з тими, хто підписаний у соцмережах, отримують можливість виграти чудові подарунки. Так, із 11 січня до 7 лютого необхідно завантажити своє фото з подорожі в Instagram або Twitter і в описі додати два хештеги #notatourist і #VisaUa. Щотижня серед учасників буде розіграно портативні зарядні пристрої для телефону.

11 Січень 2017

За підсумками 2016 року депозитний портфель населення у Банку Кредит Дніпро приріс майже на півмільярда гривень і сьогодні становить 3,8 млрд грн. Тільки минулого місяця з урахуванням переоформлень українці довірили банку понад 7,5 тис. депозитів на суму майже в 1 млрд грн. Незважаючи на деякі просідання депозитного ринку минулого року під час курсових хвилювань чи політичної нестабільності, банкіри в цілому вказують на зростання рівня довіри клієнтів до банківської системи.

10 Січень 2017

Шановні клієнти!
Інформуємо вас про графік роботи відділень Банку Кредит Дніпро у новорічні свята.

30 Грудень 2016

Cпецпроект від журналу «Новое время» - інфографіка про досягнення Банку Кредит Дніпро у 2016 році!

30 Грудень 2016

Банк Кредит Дніпро продовжує робити новорічні сюрпризи для українського бізнесу. Крім малих і середніх підприємств, унікальні умови обслуговування отримають і фізичні особи-підприємці з IT-галузі, які перейдуть на обслуговування в банк до 28 лютого 2017 року. Впродовж трьох місяців із моменту відкриття рахунку ці клієнти зможуть проводити всі валютообмінні операції без комісії за спрощеною процедурою.

27 Грудень 2016

Сторінки