меню

Новини

03 серпня 2020 року між компанією «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка виступає єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро, та Олександром Ярославським, власником та президентом групи DCH, укладено угоду про відчуження 100% акцій у статутному капіталі Банку Кредит Дніпро.

04 Серпня 2020

Банк Кредит Дніпро оптимізує процес перевипуску платіжних карток для клієнтів – фізичних осіб, упроваджуючи з 3 серпня 2020 року послугу дистанційного перевипуску картки шляхом телефонного дзвінка до Інфоцентру фінустанови.

03 Серпня 2020

Всеукраїнська інформаційна кампанія Національного банку з протидії платіжному шахрайству набирає обертів, залучаючи нових потужних партнерів та використовуючи різноманітні інструменти інформування українців про важливі правила фінансової безпеки та інформаційної гігієни.

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам і усім бажаючим долучитися до флешмобу та на позитивних реальних історіях розповісти про сценарії шахраїв і про те, як їх вчасно розпізнати.

31 Липня 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Visa та популярною мережею фермерських продуктів «Молоко від фермера»

30 Липня 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Visa: держателі преміальних карт Visa Platinum можуть скористатися знижкою 50% на поїздки з Uber в аеропорт і назад.

29 Липня 2020

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ