меню

Новини

Банк Кредит Дніпро і дилер всесвітньо відомого бренду агротехніки John Deere компанія «Ландтех» розробили для українських сільськогосподарських виробників партнерську програму кредитування на придбання високотехнологічного обладнання. Ставка кредитування – від 14,6% річних, прийняття рішення – впродовж тижня, термін кредиту – до 5 років. Банк традиційно надає клієнтам можливість сезонної відстрочки до 10 місяців у році.

12 Вересень 2017

7 вересня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Банком Кредит Дніпро і флагманським проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у секторі агропромислового розвитку в Україні – «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

07 Вересень 2017

Банк Кредит Дніпро і компанія-дистриб’ютор провідних світових і європейських брендів сільськогосподарської техніки «Мінетех» пропонують агровиробникам спільні програми кредитування для купівлі сучасного обладнання. На сьогодні це одні з найкомфортніших і найвигідніших програм для українських фермерів із можливістю відстрочки платежу до 10 місяців у році, терміном до 5 років, ставками від 8,9% річних у гривні, відсутністю комісії за дострокове погашення і швидким прийняттям рішення упродовж тижня.

04 Вересень 2017

Співробітники Банку Кредит Дніпро взяли активну участь у благодійному проекті фонду «Карітас України» «Шкільний портфелик» – напередодні нового навчального року підопічні фонду отримали необхідне канцелярське приладдя. Так, упродовж 15 років зусиллями фонду і його партнерів школярі з багатодітних і кризових сімей не лише отримують шкільні товари, але й відчувають реальну турботу напередодні такого важливого для кожного школяра дня.

31 Серпень 2017

Банк Кредит Дніпро зареєстрував проспект емісії простих іменних акцій на загальну суму 1,199 млрд грн у Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

28 Серпень 2017

Сторінки