меню

Новини

Шановні клієнти! Відділення Банку Кредит Дніпро працюють там, де дозволяє ситуація.
Сьогодні, 12 серпня станом на 09.00, ми працюємо за наступними адресами та режимом роботи:

З понеділка по п’ятницю 09.00 до 18.00 (каса до 17.30) працюємо у наступних містах:

м. Київ:
✔ вул. Жилянська, 32
✔ вул. Харківське шосе, 152
✔ вул. Табірна, 38
✔ вул. Госпітальна, 4а
✔ вул. Маршала Тимошенка, 21

12 Серпня 2022

З 10 серпня 2022 р. Банк Кредит Дніпро підвищує ставки за вкладами у гривні строком на шість місяців (184 дні) для фізичних осіб. 
 
За усіма новими угодами, що закладаються на цей строк, діятиме базова ставка 13% річних. 
 
Звертаємо особливу увагу, що умови акції «Великий прибуток» також розповсюджуються на вклади з строком на шість місяців (184 дні) що дозволить новим клієнтам, у яких ще немає депозиту у Банку, отримати 17% річних. 
 

10 Серпня 2022

До уваги клієнтів! Банк Кредит Дніпро турбується про життя й здоров’я клієнтів і співробітників, тому прийняв рішення не відчиняти 10 серпня відділення у м. Марганець на кварталі Південному, 10.
Про відновлення роботи відділення ми повідомимо додатково. Бережіть себе та своїх близьких. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги і негайно слідуйте в укриття. 
Актуальний перелік відділень, що працюють, та графік їх роботи ми щоденно оновлюємо на офіційному сайті Банку Кредит Дніпро ТУТ

10 Серпня 2022

Національний банк України розпочав Всеукраїнську інформаційну кампанію із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити». Вона стане продовженням першої подібної кампанії, яку Національний банк проводив у 2021 році, і триватиме у липні−жовтні 2022 року в усіх регіонах України. 
Ключове завдання та мета кампанії — захист прав позичальників та поліпшення знань споживачів про кредитні послуги. 

27 Липня 2022

До уваги клієнтів! Банк Кредит Дніпро турбується про життя й здоров’я клієнтів і співробітників, тому прийняв рішення не відчиняти відділення у м. Харків на площі Конституції, 26 21 липня. 

Про відновлення роботи відділення ми повідомимо додатково. Бережіть себе та своїх близьких. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги і негайно слідуйте в укриття. 

Актуальний перелік відділень, що працюють, та графік їх роботи ми щоденно оновлюємо на офіційному сайті Банку Кредит Дніпро тут

21 Липня 2022

Контакти для ЗМІ

Марченко Тетяна, керівник зовнішніх комунікацій
Tatyana.Marchenko@creditdnepr.com

Тарасенко Віра, директор зі стратегічних комунікацій
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності