меню

Новини

Згідно з дослідженням компанії NOKS FISHES за грудень 2017 – листопад 2018 р. Банк Кредит Дніпро підтвердив свої лідерські позиції щодо експертної представленості в українському інформаційному просторі. Олег Курінний, директор казначейства фінустанови, показав найкращий результат серед топ-менеджерів усіх українських банків за обсягами і якісними характеристиками резонансу у блоці «Зовнішні комунікації», а також посів першу позицію в номінації «Гігант резонансу» і другу – в номінації «Естет резонансу» у блоці «Спікери».

14 Грудня 2018

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився у 3,5 раза, досягнувши за підсумками листопада 335 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за 11 місяців зріс на 37% – до 209 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання у 2,2 раза, перевищивши 544 млн грн.

13 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро у листопаді 2018 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб у гривні на 22 млн грн, із початку року – на 172 млн грн. Усього в 2018 році обсяг коштів, які вкладники довірили фінустанові, зріс на 250 млн грн – до 4,1 млрд грн. Строкові депозити формують 74% портфеля коштів фізичних осіб, при цьому 88% вкладів розміщено терміном від півроку і вище.

11 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки четвертого етапу розіграшу партнерської акції з платіжною системою VISA «Раз. Два. Вигравай!» і визначив п’ятьох щасливчиків, які отримають подарункові сертифікати номіналом 5 тисяч гривень на покупки у популярній торговельній мережі Сomfy. Для участі в акції необхідно просто розраховуватися картою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі або Інтернеті. Кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквівалент у валюті, проведена на території України чи за її межами, збільшує шанси на виграш призу.

06 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроспейс» пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки, термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від строку кредиту та розміру початкового внеску. Комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави відсутні. Одноразова комісія за видачу кредиту становить 1% від його суми.

04 Грудня 2018

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ