меню

Новини

Банк Кредит Дніпро приєднався до благодійного проекту Mastercard і McDonald’s «Долоньки щастя». До 30 червня всі клієнти фінустанови-держателі карт Mastercard можуть розраховуватися в ресторанах мережі McDonald’s безготівково, а 2 грн від кожного замовлення будуть спрямовані ініціаторами кампанії на відкриття сімейних кімнат у київському «ОХМАТДИТі».

08 Червня 2018

За перший місяць дії акції «Телевізор за кредит кожному» Банку Кредит Дніпро сотні тих, хто оформив кредит готівкою, стали щасливими власниками сучасних телевізорів.

07 Червня 2018

Якщо громадяни України дійсно опинилися в складній фінансовій ситуації, необхідно надати їм можливість розпочати життя з нової сторінки, без боргів – така ключова пропозиція робочої групи Незалежної асоціації банків України при доопрацюванні положень Кодексу України з процедур банкрутства.

Робочу групу було створено при Міністерстві юстиції, до її складу входять представники МВФ, Світового банку, Асоціації правників України. Керівник групи від Незалежної асоціації банків України – Олена Єрмолова, заступник начальника управління з роботи з проблемними активами Банку Кредит Дніпро.

05 Червня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує держателям платіжних карт Visa будь-якого українського банку оцінити переваги послуги Р2Р-переказів і виграти цінні призи, приєднавшись до партнерської акції фінустанови з міжнародною платіжною системою Visa.

01 Червня 2018

Банк Кредит Дніпро підготував до Міжнародного дня захисту дітей приємні сюрпризи малечі: в період з 01 до 04 червня всі дописувачі сторінки фінустанови в соціальній мережі Facebook запрошуються до участі у конкурсі.

01 Червня 2018

Сторінки

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ