меню

Новини

Банк Кредит Дніпро презентує ефективні фінансові інструменти для аграріїв на агропромислових виставках Agro Animal Show, «Зернові технології», «Фрукти.Овочі.Логістика», які проходять 19-21 лютого у київському Міжнародному виставковому центрі.

20 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів, з урахуванням поточних і карткових рахунків, на 309 млн грн – до 4,3 млрд грн. Найкращу динаміку серед строкових вкладів показали депозити в гривні, розміщені на термін 12 місяців, – їх обсяг зріс на 218 млн грн. Строкові депозити формують близько 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 80% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

19 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Mastercard та виграти унікальну подорож на Каннський міжнародний кінофестиваль – культову подію, яка щороку збирає на червоній доріжці найяскравіших зірок і визнаних грандів кінематографічного світу.

15 Лютого 2019

Україна входить до числа лідерів серед країн із найбільшою часткою токсичних кредитів. Такі кредити все ще перевищують половину сукупного кредитного портфеля українських банків. Вантаж проблемних позик тисне на показники прибутковості сектора, стримує кредитні апетити фінустанов і збільшує вартість кредитування для позичальників, підвищуючи «плату за ризик». Кардинальному покращенню ситуації перешкоджає відсутність ефективних правових важелів впливу на недобросовісних позичальників.

14 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро бере участь у 18-й агропромисловій спеціалізованій виставці «АгроТехСервіс – 2019», яка проходить 12-14 лютого 2019 року у виставковому комплексі «Козак-Палац» м. Запоріжжя.

13 Лютого 2019

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ