меню

Новини

Банк Кредит Дніпро з метою популяризації роздрібних кредитних програм проводить весняну акцію-розпродаж, під час дії якої – 19-20 квітня – всі клієнти при оформленні кредитів готівкою на суму до 50 тис. грн гарантовано отримають до 15% знижки. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Термін кредитування становить 12, 24 або 36 місяців – на вибір клієнта. Вагомою перевагою є можливість отримання по телефону попереднього, а для кредитів до 20 тис. грн – остаточного рішення.

19 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро і група аграрних компаній «АІК Груп» підписали угоду про відкриття кредитної лінії на суму 60 млн грн. Кошти будуть спрямовані на проведення посівної кампанії та придбання сільськогосподарської техніки. Одержувачами кредитних коштів стануть підприємства групи у Вінницькій і Житомирській областях.

18 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців одразу в двох номінаціях рейтингу «Фінансовий Оскар» авторитетного ділового тижневика «Бизнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за 2017 рік, увійшовши в топ-3 у номінаціях «Аграрний банк» – за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній агросектора та «Корпоративний партнер» – за фінансування реального сектора економіки.

17 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро і компанія «РОПА Україна» пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки; термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір процентної ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від терміну кредиту та розміру початкового внеску. Комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави – відсутні. Для зручності обслуговування позики пропонується сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році.

13 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з міжнародною платіжною системою Visa та виграти квитки на мультикультурний фестиваль BeLive, який відбудеться 21-24 червня 2018 року в Києві на стадіоні «Олімпійський».

12 Квітня 2018

Сторінки

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ