меню

Новини

Банк Кредит Дніпро підписав договір про співпрацю з CZECH EXPORT BANK. Метою угоди є створення основи для співробітництва у підтримці інвестицій і заохочення торгівлі між Україною та Чеською Республікою, а також зміцнення співпраці та координації у галузі експортних кредитів і банківських гарантій.

05 Квітня 2021

Роботу всіх сервісів відновлено.
Перепрошуємо за тимчасові незручності.

03 Квітня 2021

В Банку Кредит Дніпро проходять аварійно-відновлювальні роботи.
Розрахунки картками та Freebank наразі недоступні.
Орієнтовне відновлення - після 16:00, про що повідомимо додатково.
Перепрошуємо за тимчасові незручності.

03 Квітня 2021

Банк Кредит Дніпро завершив перший етап оновлення процесингового центру, успішно здійснивши розгортання процесингового ядра. Нове налаштування інфраструктури дозволило у кілька разів підвищити доступність карткової системи банку, а також швидкість обробки одночасних клієнтських транзакцій.

Наступний етап – повне оновлення процесингу передбачає розміщення всього обладнання в двох Дата-центрах рівня TIER3, які гарантують надійність та безперебійність роботи на рівні 99,982%. Переїзд процесингу банку заплановано на червень-липень 2021 року.

18 Березня 2021

Банк Кредит Дніпро посів сьому сходинку в рейтингу найнадійніших роздрібних банків України згідно з дослідженням журнала «Фокус». Всього рейтинг містить 25 фінансових установ, які входять до числа найбільших банків країни.

15 Березня 2021

Контакти для ЗМІ

Музиченко Олена, керівник зовнішніх комунікацій
Elena.Muzychenko@creditdnepr.com

Тарасенко Віра, директор зі стратегічних комунікацій
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності