меню

укр     рус

Новини

У жовтні українці з урахуванням переоформлень розмістили в Банку Кредит Дніпро понад 3,6 тис. депозитів на суму 452 млн грн. Загальний портфель коштів фізосіб, включно з залишками на рахунках і картах, перевищив 4 млрд грн.

Ринкова тенденція зниження депозитних ставок, особливо за короткостроковими вкладами, мотивує клієнтів розміщувати свої кошти на довші терміни, щоб отримати максимальну прибутковість. Так, сьогодні портфель фінустанови на 87% складається з вкладів терміном від півроку і більше.

14 Листопад 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з платіжною системою VISA і виграти один із 64-х подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень на покупки в популярній торговельній мережі Comfy. Умови акції дуже прості: необхідно розраховуватися карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі чи Інтернеті. В акції бере участь кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквіваленту у валюті, здійснена на території України чи за її межами. Що більше транзакцій здійснить клієнт, то більше шансів у нього виграти приз!

13 Листопад 2017

Банк Кредит Дніпро з початку року істотно збільшив обсяги роздрібного кредитування: зокрема, кредитний портфель за кредитними картками подвоївся, досягнувши 131 млн грн, обсяг кредитів готівкою виріс до 70 млн грн.

06 Листопад 2017

Банк Кредит Дніпро бере участь у міжнародній виставці ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2017», яка проходить із 31 жовтня до 2 листопада 2017 року в київському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

01 Листопад 2017

Банк Кредит Дніпро підготував конкурс до Всесвітнього дня заощаджень: клієнтам і усім, хто підписаний на сторінку банку в мережі Facebook, запропоновано розв’язати цікаві фінансові задачі та відповідно виграти унікальний подарунок-сюрприз. Подарунок має безпосереднє відношення до Всесвітнього дня заощаджень, банків, грошей та одного з українських гетьманів.

31 Жовтень 2017

Сторінки