меню

Новини

14 січня 2021 року Банк Кредит Дніпро запускає сервіс 3D Secure 2.0 для карток Mastercard, який розроблено як додатковий рівень безпеки для карткових операцій в інтернеті. Для підтвердження здійснення покупки будуть задіяні спеціальні OTP-паролі, які надсилатимуться на телефон клієнта. Так, після введення даних картки Mastercard інтернет-магазин буде перенаправляти браузер клієнта на сайт Банку Кредит Дніпро для введення цього персонального OTP-паролю. 

Технологія 3D Secure 2.0 буде підключена автоматично для всіх карток Mastercard Банку Кредит Дніпро. 

14 Січня 2021

22 грудня 2020 року у Кривому Розі відбулося відкриття нового відділення Банку Кредит Дніпро «Суха Балка» за адресою: вул. Ватутіна, буд. 31, приміщення 24

Відділення надає повний спектр послуг як фізичним, так і юридичним особам. Клієнти можуть відкрити рахунки, отримати та погасити кредити, оплатити комунальні платежі, здійснити обмін валют тощо. Крім того, співробітники банку проконсультують щодо користування інтернет-банкінгом, який дозволить більшість операцій за своїми рахунками здійснювати онлайн.

22 Грудня 2020

16 грудня 2020 року Банк Кредит Дніпро успішно взяв участь у 8-му аукціоні своп процентної ставки НБУ з терміном погашення 09.12.2025р. Загальний об’єм аукціону становив 2 млрд грн.

21 Грудня 2020

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та СК «ІНГО» розпочали співпрацю щодо оформлення страхових послуг у відділеннях банку.

В межах проекту клієнти банку можуть швидко оформити найбільш популярні та важливі страхові продукти: медичну страховку - "Короназахист+", туристичну страховку або ж "Е-Автоцивілка 3 в 1" (ОСЦПВ, Автоцивілка та "Свідомий захист") у відділеннях фінустанови на всій території України. Фахівці АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» пройшли спеціальне навчання та самостійно можуть проконсультувати щодо страхових продуктів.

21 Грудня 2020

АТ «Банк Кредит Дніпро» спільно з державними АТ «Ощадбанк» та АТ «Укрексімбанк» став співандеррайтером випуску облігацій внутрішніх місцевих позик Київської міської ради серії I, J, K, L, реєстрацію якого здійснено Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Емісія облігацій внутрішніх місцевих позик здійснюється відповідно до рішення ХІ сесії Київської міської ради VIII скликання від 3 вересня 2020 року № 439/9518 «Про здійснення запозичення».

07 Грудня 2020

Контакти для ЗМІ

Музиченко Олена, керівник зовнішніх комунікацій
Elena.Muzychenko@creditdnepr.com

Тарасенко Віра, директор зі стратегічних комунікацій
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності