меню

Новини

Банк Кредит Дніпро покращив умови щодо розміщення депозитів у іноземній валюті для роздрібних клієнтів, запропонувавши їм привабливіші відсоткові ставки, а також можливість розміщувати грошові кошти на нові терміни – 7, 18 і 24 місяці. Максимальна прибутковість при цьому становить близько 5,7% для депозитів, розміщених у доларах США терміном 24 міс., і 3,7% – для вкладів у євро терміном 24 міс.

17 Серпня 2018

15 серпня 2018 року було зареєстровано нову редакцію статуту Банку Кредит Дніпро в зв’язку зі збільшенням статутного капіталу фінустанови до 2,72 млрд грн. Капіталізація здійснювалася шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.

Попередня докапіталізація банку відбулася у червні 2016 року. Тоді статутний капітал фінустанови було збільшено на 686 млн грн – до 1,521 млрд грн.

16 Серпня 2018

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився вдвічі, сягнувши за підсумками липня 193 млн грн. Такий переконливий результат отримано завдяки одним із найкращих на ринку умов кредитних пропозицій, високій якості обслуговування клієнтів та ефективній маркетинговій підтримці.

15 Серпня 2018

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих умов кредитів готівкою терміном на один рік компанії «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов.

06 Серпня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з платіжною системою VISA і виграти один із 25 подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень на покупки в популярній торговельній мережі Сomfy. Для участі в акції необхідно просто розраховуватися карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі або Інтернеті. Кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквіваленті у валюті, проведена на території України або за її межами, збільшує шанси на виграш призу.

01 Серпня 2018

Сторінки

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ