меню

Новини

Банк Кредит Дніпро отримав нагороду в рейтингу «Місця сили: найкращі роботодавці України 2024» у спеціальній номінації «Найкращі програми для збереження ментального здоров'я працівників».

Ми дотримуємось демократичного стилю управління в Банку, що побудовано на справедливості, високому рівні довіри та впевненості в професіоналізмі та компетенції колег, на праві приймати самостійні рішення в зоні свого функціоналу.

18 Липня 2024

Банк Кредит Дніпро надав фінансову підтримку Благодійній організації «Благодійний фонд «ПУЛЬС» для реалізації проєкту навчання медиків Сил Оборони. Так, в період з травня по липень для медиків Корпусу морської піхоти було проведено ряд тренінгів з догоспітального переливання крові з використанням компактних підігрівачів MEQU °M Warmer system.

12 Липня 2024

Банк Кредит Дніпро перерахував 1 000 000 грн Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» для відновлення закладу, покриття збитків, надання допомоги постраждалим та врегулювання інших негативних наслідків внаслідок чергового ракетного удару з боку росії, здійсненого ранком 8 липня 2024 року.

Додатково команда банку в рамках програми корпоративного волонтерства відкрила благодійний збір для адресної допомоги постраждалим в лікарні.

08 Липня 2024

До Дня Дніпра в Україні – 7 липня 2024 року -  Банк Кредит Дніпро обладнав сквер для відпочинку містян на Трухановому острові у Києві.

Труханів острів як частина річки Дніпро є важливим елементом природної, культурної та рекреаційної спадщини Києва. Щодня десятки тисяч українців приїжджають туди задля прогулянок, заняття спортом та проведення різноманітних заходів.

08 Липня 2024

У відповідь на існуючі виклики Банк Кредит Дніпро разом з Незалежною асоціацією банків України та 17-ма провідними комерційними банками підписали меморандум банківського кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури.

26 Червня 2024

Контакти для ЗМІ

Бутенко Антоніна, керівник зовнішніх та внутрішніх комунікацій
Antonina.Butenko@creditdnepr.com

Тарасенко Віра, директор зі стратегічних комунікацій
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності