меню

Новини

У 2016 році учасники програми лояльності «Політаємо зі смаком» Банку Кредит Дніпро відвідали кафе і ресторани за рахунок фінустанови на суму 4,3 млн грн та обміняли свої бонуси на купівлю авіаквитків на суму 2,6 млн грн. Усього впродовж минулого року власники преміальних карт банку накопичили 10,7 млн бонусних балів, здійснивши майже 1 млн безготівкових транзакцій.

19 Січень 2017

Банк Кредит Дніпро знову тішить своїх клієнтів – активних мандрівників приємними сюрпризами і пропонує приєднуватися до нової акції від платіжної системи Visa. Всі, хто не уявляє своє життя без подорожей і готовий поділитися власними враженнями, маршрутами і пригодами з тими, хто підписаний у соцмережах, отримують можливість виграти чудові подарунки. Так, із 11 січня до 7 лютого необхідно завантажити своє фото з подорожі в Instagram або Twitter і в описі додати два хештеги #notatourist і #VisaUa. Щотижня серед учасників буде розіграно портативні зарядні пристрої для телефону.

11 Січень 2017

За підсумками 2016 року депозитний портфель населення у Банку Кредит Дніпро приріс майже на півмільярда гривень і сьогодні становить 3,8 млрд грн. Тільки минулого місяця з урахуванням переоформлень українці довірили банку понад 7,5 тис. депозитів на суму майже в 1 млрд грн. Незважаючи на деякі просідання депозитного ринку минулого року під час курсових хвилювань чи політичної нестабільності, банкіри в цілому вказують на зростання рівня довіри клієнтів до банківської системи.

10 Січень 2017

Шановні клієнти!
Інформуємо вас про графік роботи відділень Банку Кредит Дніпро у новорічні свята.

30 Грудень 2016

Cпецпроект від журналу «Новое время» - інфографіка про досягнення Банку Кредит Дніпро у 2016 році!

30 Грудень 2016

Сторінки