меню

Цінні папери

Банк Кредит Дніпро є активним учасником фондового ринку України та входить до ТОП-10 банків - торговців держоблігаціями на ПФТС за результатами першого півріччя 2021 р., працюючи з широким колом контрагентів, в число яких входять як фінансові організації, так і корпоративні клієнти.

Банк має розгалужену мережу філій і відділень по всій Україні, що забезпечує зручність при проведенні операцій з цінними паперами для наших клієнтів, та проводить торгові операції на двох провідних фондових біржах України – Фондова біржа ПФТС та Фондова біржа Перспектива.

Банк Кредит Дніпро здійснює  операції з купівлі- продажу цінних паперів в інтересах і за дорученням своїх клієнтів на біржовому та позабіржовому ринках, а також надає можливість проводити операції РЕПО, які дозволяють клієнтам отримувати швидкий доступ до гривневих ресурсів.

Значний досвід співробітників Казначейства в роботі з українськими та іноземними компаніями, а також швидке обертання дуже суттєвого за обсягами портфеля ОВДП, надає можливість пропонувати своїм клієнтам найбільш вузькі спреди за всіма інструментами.

Основні переваги інвестування в ОВДП з боку бізнесу:

  • ліквідність ОВДП дає можливість в будь який момент вийти з цього інструменту, продавши цінні папери і так же легко повернутися в нього, коли з’являється вільна ліквідність;
  • строк інвестування може бути від кількох днів до семи років, що дозволяє фіксувати ставку для себе на будь який термін;
  • відсоткова ставка по ОВДП значно вище за ставки по депозитам;
  • Ризик інвестування в ОВДП мінімальний, так як це самий надійний емітент в Україні, що також дає можливість використовувати ОВДП в якості самого надійного та ліквідного інструмента застави.

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» здійснює професійну діяльність на фондовому ринку у відповідності з нормативними документами НБУ, НКЦПФР, діючого законодавства України, Положення про Депозитарну діяльність депозитарної установи та має відповідні ліцензії на проведення всіх вищеперерахованих операцій:

Ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР):

діяльність з торгівлі цінними паперами:

  • брокерська діяльність: ліцензія серії АЕ №294745 від 14.02.2015 р.;
  • дилерська діяльність: ліцензія серії АЕ №294746 від 14.02.2015 р.;

депозитарна діяльність:

  • депозитарна діяльність депозитарної установи: ліцензія серії АЕ №294657 від 13.01.2015 р.;
  • діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування: ліцензія серії АЕ № 294658 від 13.01.2015 р.;
  • діяльність із зберігання активів пенсійних фондів: ліцензія серії АЕ № 294659 від 13.01.2015 р.

З питань операцій по цінним паперам прошу звертатися до Управління казначейських операцій:

Юрій Гриненко – Начальник управління казначейських операцій

Моб. тел. (067) 92-055-96

Yuriy.Grinenko@creditdnepr.com

Володимир Яцюк – Начальник відділу управління цінними паперами

Моб. тел. (050) 440-26-62

Vladimir.Yatsyuk@creditdnepr.com

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності