меню

Кредити

Кредити

Кредит готівкою
Зелене світло
на ваш кредит
 • Кредит до 500 000 грн
 • Строк від 12 до 60 місяців
 • Мінімум документів
Детальніше
Перекредитування в банку
Кредит рефінанс
перекредитування в банку
 • доступна сума кредиту до 500 тис. грн.
 • строк від 12 до 60 міс.
 • відсутність страхування та разової комісії
Детальніше
Розстрочка
Розстрочка
Купуйте товари та повертайте кошти на картку, використовуючи продукт «Розстрочка»
 • доступна сума кредиту до 100 тис. грн.
 • строк від 3 до 36 міс.
 • щомісячна комісія від 1,5% до 2,5%
Детальніше
Кредит на товар
Кредит на товар
кредит в магазині партнерів
 • доступна сума кредиту до 200 тис. грн.
 • строк до 24 міс.
 • Мінімум документів
Детальніше
Кредит на товар
Партнерський кредит
придбання товарів та/або послуг у партнерів Банку
 • кредит до 300 000 грн
 • строк від 12 до 60 місяців
 • на ваші потреби
Детальніше

Обирайте ваш кредит

Кредит — це популярна фінансова послуга, яка передбачає надання кредитором певної грошової суми позичальникові під відсоток. У нашому банку можна оформити кредит онлайн. Можливість взяти кредит дозволяє споживачам у разі відсутності достатньої кількості власних коштів отримати у тимчасове користування необхідну суму для придбання необхідних речей. Позичальник може взяти банківську позику, вказавши, для яких саме цілей він необхідний. Найчастіше споживчі кредити беруться в якості фінансової допомоги для придбання побутової техніки, будматеріалів, а також на авто, для отримання освіти або проведення ремонту.

Банківський кредит дає можливість купити практично будь-який бажаний товар або послугу в даний момент і за актуальною ціною, даючи можливість не відкладати життя на завтра. Наш банк пропонує взяти гроші в кредит для будь-яких цілей на вигідних умовах. Кредит видається в національній валюті — гривнях, бо за законодавством валютне кредитування в Україні не здійснюється.

Види банківських кредитів

Функціонуючи на фінансовому ринку України з 1993 року, наш банк характеризується надійною і стабільною роботою. Ми надаємо своїм клієнтам привабливі умови кредитування, пропонуючи різні види гривневих позик, можливість отримати кредит на різні терміни, а також оперативність оформлення угоди.

Скориставшись нашими послугами, ви можете вигідно оформити:

 1. кредит готівкою - доступна сума до 500 тис. грн;

Кредит готівкою видається на будь-які цілі на 12, 24, 36, 48 або 60 місяців. Кредитні картки передбачають різні умови кредитування, в тому числі великий пільговий період протягом 67 днів з низькою процентною ставкою 0,01%.

Переваги наших кредитних пропозицій:

 1. Простота оформлення — Заявку на кредити до 200 000 грн можна заповнити в інтернеті, а розрахунок і попереднє рішення про можливість отримати кошти — дізнатися за телефоном.
 2. Можливість дострокового погашення — не передбачає комісій і штрафних санкцій, а виплати за позикою можна проводити через касу і термінали банку, за допомогою інтернет-банкінгу або шляхом перерахувань з будь-яких інших платіжних карток.
 3. Участь в бонусних програмах — розплачуючись нашою преміальною карткою, ви накопичуєте бали, які можете витратити на оплату проживання в готелях, авіаквитків, рахунків в ресторанах і оренду авто.
Чому вигідно взяти кредит в Україні через інтернет

Стикнувшись з питанням, де взяти гроші на великі покупки або невелику суму до зарплати, все більше позичальників приймають рішення отримати кредит онлайн в Україні, організувавши оформлення позики без відвідування банківського відділення. Послуга кредиту онлайн дозволяє оформити заявку на позику прямо на сайті банку, вказавши мінімальні дані.

Крім економії часу, кредит через інтернет має такі переваги, як:

 • доступність;
 • простота оформлення;
 • зручність;
 • прозорість;
 • конфіденційність.

Щоб взяти кредит онлайн в банку, не потрібно підлаштовуватися під графік роботи фінустанови. Оформити такий кредит цілком реально цілодобово, причому навіть з мобільного телефона через інтернет. Використовуючи доступний на сайті кредитний калькулятор, можна розрахувати щомісячний платіж, який необхідно буде вносити залежно від суми та умов кредиту. Відкоригувавши розмір позики і термін погашення, позичальник зможе самостійно підібрати для себе оптимальний варіант кредиту. При інтернет-оформленні погашати позику можна практично будь-якими платіжними інструментами.

Як отримати кредит онлайн

Щоб оформити кредит онлайн в нашому банку до 200 тис. грн, буде потрібно мінімум часу, документів і процедур.

Для отримання позикових коштів необхідно всього лише:

 1. заповнити онлайн-заявку — вона доступна на сайті банку; в онлайн-заявці необхідно вказати базові відомості про позичальника;
 2. отримати попереднє рішення, що підтверджує готовність банку видати кредит;
 3. надати основні документи;
 4. укласти типовий договір відповідно до обраного кредитним планом.

Стандартна онлайн-заявка на кредит включає ім'я, місто проживання, ідентифікаційний номер і телефон позичальника, а також відомості про його вік і працевлаштування. Крім того, вказується бажаний розмір і термін кредиту.

Які документи потрібні для оформлення кредиту

Позику може отримати будь-який клієнт банку у віці 21-70 років без довідки про доходи (для кредиту до 200 тис. грн), а також без перевірок, без поручителів і застави.

Для оформлення необхідно подати такі документи*:

 1. паспорт громадянина України;
 2. ідентифікаційний номер платника податків;
 3. довідку про доходи - для кредитів від 200 тис. грн.

* Банк залишає за собою право вимагати додаткові документи, що не вказані в переліку.

Рішення про видачу кредиту можна отримати в телефонному режимі. Щомісячний платіж за кредитом знаходиться в зворотній залежності по відношенню до терміну кредитування. Детальна інформація про лінійку і тарифах кредитів, доступних каналах погашення і формах типових договорів представлена на сторінках кожної послуги в pdf-файлах.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності