меню

Депозити

ПЕРЕВАГИ ДЕПОЗИТІВ БАНКУ:

  • безпека: збереження ваших коштів гарантується не тільки Банком Кредит Дніпро, а й Фондом гарантування вкладів фізичних осіб
  • дохідність: високі конкурентні ставки по депозиту в Банку гарантують збереження та примноження ваших коштів як в гривні, так і у валюті, завдяки накопиченим відсоткам за вкладом
  • зручність: гнучкі умови накопичення коштів з вибором періодичності отримання відсотків;
  • онлайн-керування коштами: дистанційно завдяки інтернет-банкінгу FreeBank

Наші преміальні менеджери нададуть найкращі пропозиції та вигідні умови розміщення депозиту в Банку та допоможуть прийняти вигідне фінансове рішення. Також, Ваш персональний менеджер проінформує про нові ставки, програми та відстежуватиме терміни закінчення продукту.

Детальніше про депозит: https://creditdnepr.com.ua/depozyty/nadiynyy

Фонд гарантування

Банк Кредит Дніпро є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Це означає, що під час дії режиму воєнного стану та три місяці після його завершення ваш депозит захищений державою у повному обсязі без обмеження суми. Тобто зберігання заощаджень у банку є вдвічі надійними - ви впевнені у поверненні вашого вкладу та відсотків за будь-яких умов.

Через три місяці після завершення воєнного стану (на що ми всі так чекаємо!) гарантована сума становитиме 600 тисяч гривень.

Більше по ФГВФО

 

Приєднання клієнта до Універсального договору банківського обслуговування клієнтів-фізичних осіб АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» передбачає надання його згоди з усіма зазначеними в ньому умовами надання банківських послуг та порядку укладання договорів.
Клієнт має право відмовитися від Договору банківського вкладу, якщо така можливість передбачена Договором банківського вкладу.
За Договором банківського вкладу Клієнту можуть надаватися додаткові та супутні послуги Банку, пов’язані із розрахунково-касовим обслуговуванням Вкладного рахунку. Оплата додаткових та супутніх послуг за Договором здійснюється у розмірі, в строки та порядку, визначеному УДБО та Тарифами Банку, які розміщені за посиланням.

Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором.
Можливі наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту) зазначено у Договорі банківського вкладу.
Вклад відкривається з автоматичним подовженням строку.
Клієнт може відмінити автоматичне подовження строку в будь-який момент з дати відкриття вкладу (депозиту) до кінця Операційного часу дати закриття (повернення) Вкладу без підписання додаткових угод.
Після відміни Клієнтом автоматичного подовження строку вкладу (депозиту), в дату закінчення строку вкладу сума вкладу (депозиту) перераховується на поточний рахунок клієнта, вказаний у його Договорі вкладу.
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг)
Повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту), після закінчення строку депозиту здійснюється на поточний рахунок, визначений клієнтом.
Після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв'язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, клієнт має право звернутися до банку із запитом щодо інформації (довідки), яка стосується виконання сторонами зобов'язань, установлених договором.
Банківські послуги надаються без участі комерційного агента

Істотні характеристики послуги банківського вкладу (депозиту)

АРХІВ Умов залучення банківських вкладів фізичних осіб та завершених Акцій