menu

Аграрний захід День поля «AGRO CHALLENGE» відбувся за участі Банку Кредит Дніпро

24 May 2024

Банк Кредит Дніпро взяв участь в аграрному заході України, який об’єднав все нове, що є у сільському господарстві, — День поля «AGRO CHALLENGE».

22 і 23 травня на Київщині у с. Дослідницьке Білоцерківського району представники  напрямку агро та   середнього корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро відвідали найважливішу подію агропромислового сектору України — День Поля «AGRO CHALLENGE 2024». Наша команда налагодила нові контакти як з аграріями, так і з виробниками сільгосптехніки та постачальниками суміжних товарів для агросектору.

Українські  аграрії — незламна ланка української економіки, яка продовжує працювати на землі та розвиватися, незважаючи на війну.

Експерти банку наполегливо працюють на користь клієнтів усіх галузей  в цілому, Української держави та докладають зусиль, щоб підтримати, зокрема, сільське господарство та перетворити виклики в можливості для гравців аграрного ринку.

На виставці спеціалісти Банку налагодили контакти з новими партнерами, врахували тенденції попиту аграріїв на товари, розповіли про переваги кредитування на поповнення обігових коштів, купівлю сільгосптехніки та мінеральних добрив в Банку, в тому числі у вигляді кредитної підтримки в поєднанні з державними програмами, а саме: «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», «Доступні кредити 5-7-9%», Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%, Державні гарантії на портфельній основі та Програма часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Фінансування можна використати як на поповнення обігових коштів, так і на купівлю сільськогосподарської техніки та обладнання, а також шляхом укладення фінансового лізингу. Також Банк пропонує партнерські програми для придбання с/г техніки, паливно-мастильних матеріалів, насіння, засобів захисту рослин, добрив як за державними програмами, так і на стандартних умовах.

День поля проходив у самому серці України, був зручним місцем для зустрічі учасників та відвідувачів з різних куточків нашої країни та зібрав 180 учасників і понад 20 демо-експонатів: від аграрних гігантів України до малих підприємств, які тільки починають свій шлях в аграрному світі.

Агровиставка була інтерактивною та прикладною, на ній відбувалися масштабні польові демонстрації роботи самохідної і причіпної техніки та тест-драйви, орієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв`язків між виробниками та покупцями, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як учасників агропромислового комплексу, так і виробничих та торговельних підприємств. 

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

Детальніше про рішення для агробізнесу тут: https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu

MAKE A REQUEST

* За умови його наявності