menu

News

Банк Кредит Дніпро приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів (далі – Хартія), укладання якої ініціювали Національний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку у межах спільного Меморандуму про взаєморозуміння.

Меморандум між НБУ та ЄБРР передбачає співпрацю установ задля забезпечення згуртованості фінансового сектора у питаннях впровадження стандартів інклюзивної діяльності та послуг, підтримки та ресоціалізації ветеранів війни в Україні.

10 April 2024

Банк Кредит Дніпро отримав відзнаку за високі показники в Індексі «Компанії, дружні до родини 2023» проєкту видання The Page та Центру «Розвиток КСВ». Мета проєкту — визнати зусилля компаній у створенні підтримуючого середовища для співробітників, де сімейні цінності — важливий елемент корпоративної культури. 

Банк Кредит Дніпро — компанія, дружня до родини. Яка вона? 

— Ставить знак рівності між співробітником та його родиною. 

10 April 2024

Банк Кредит Дніпро виступив фінансовим партнером Благодійного турніру зі швидких шахів серед юристів та представників банківських установ, організованому 6 квітня 2024 року Міністерством юстиції України, Федерацією шахів України та Шаховим клубом «Шахіст».

А співробітники Банку Кредит Дніпро взяли участь у турнірі у числі 76 учасників з різних регіонів України, серед яких були адвокати, приватні практики, судді, нотаріуси, виконавці, арбітражні керуючі, співробітники юридичних компаній, держаних органів та також представники банківської сфери.

09 April 2024

Залишаємось з вами на зв’язку навіть за непередбачуваних умов та перебоїв з енергопостачанням. Ми створили перелік чергових відділень банку, які продовжують роботу та обслуговують клієнтів навіть за довготривалого відключення електроенергії.

Забезпечені резервними джерелами живлення та мають безперебійне інтернет-підключення такі відділення:

Адреса

Контактний номер

Графік роботи

м. Дніпро, вул. Воскресенська, 17

09 April 2024

Банк Кредит Дніпро став один з перших банків, що запровадить для своїх клієнтів новий платіжний метод сервісу iPay.ua — «Мій банк».

Метод «Мій банк» у Банку Кредит Дніпро забезпечує миттєвий доступ до оплати через застосунок FreeBank. Весь процес оплати займе до 7 секунд!

09 April 2024

Contacts for media

Marchenko Tatyana, Head of External and Internal Communications
Tatyana.Marchenko@creditdnepr.com

Tarasenko Vera, Director of Strategic Communications
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

MAKE A REQUEST

* За умови його наявності