menu

Банк Кредит Дніпро — лідер кредитування корпоративного бізнесу за версією delo.ua

29 February 2024

Банк Кредит Дніпро отримав нагороду «Лідер банківського ринку» як банк з найкращими умовами для МСБ та корпоративного сектору. Церемонія нагородження відбулася 28 лютого у Києві.

«Ми продовжуємо політику зростання і диверсифікації кожного напрямку бізнесу. Але основним драйвером збільшення нашого кредитного портфеля залишається корпоративний, малий та середній бізнес, — зазначив Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — Ми бачимо потенціал цих секторів економіки и розуміємо, що саме вони потребують нашої допомоги та фінансової підтримки», — додав Сергій Панов.

Банк Кредит Дніпро фокусується на таких секторах як логістика, агропереробка та агросектор загалом, харчова промисловість, а також ВПК. Також банк зосереджує свою увагу на комерційних виробниках продукції ВПК для потреб військових.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

За 2023 рік Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 154,8 млн грн. Станом на 01 січня 2024 активи банку становили 20 944 млн грн, а регулятивний капітал — 1 699 млн грн. Кредитний портфель Банку станом на 01.01.2024 р. склав 4 335  млн грн, що на 12,1% більше, ніж на початок 2023 року, при цьому кредитний портфель юридичних осіб за 2023 рік зріс на 15,9% до 3 910 млн грн.

MAKE A REQUEST

* За умови його наявності