menu

Банк Кредит Дніпро приєднався до платіжного методу «Мій банк»

09 April 2024

Банк Кредит Дніпро став один з перших банків, що запровадить для своїх клієнтів новий платіжний метод сервісу iPay.ua — «Мій банк».

Метод «Мій банк» у Банку Кредит Дніпро забезпечує миттєвий доступ до оплати через застосунок FreeBank. Весь процес оплати займе до 7 секунд!

«Запровадження безпечних та зручних QR-платежів відповідає потребам сучасного ринку України. Підключення нового платіжного методу сприятиме збільшенню обсягів безготівкових транзакцій та зменшенню потреби у використанні готівки. Це матиме позитивний вплив на банківський сектор в цілому. Також, підключивши метод «Мій банк», ми забезпечимо більшу гнучкість у підтримці різних форматів оплати для своїх клієнтів», — говорить Катерина Мелеш, директор з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

Як здійснити оплату через платіжний метод «Мій банк» у Банку Кредит Дніпро:

-  Оберіть метод «Мій банк». Натисніть на кнопку «Мій банк» у кошику онлайн-магазина або направте камеру смартфона на QR-код (він може відображатися на екрані електронного пристрою).

-  Оберіть Банк Кредит Дніпро на онлайн-сторінці. Ви автоматично будете перенаправлені у мобільний застосунок FreeBank. Всі дані платежу автоматично передадуться до застосунку і вам треба лише підтвердити оплату. При виконанні операції можна обрати рахунок, з якого хочете здійснити оплату. Оплати за кредитні кошти не тарифікуються.

-  Завершення транзакції. Кошти списуються з рахунку покупця та переказуються на рахунок продавця, а ви бачите успіх операції.

Кожен клієнт, банк-партнер та торговець, який бере участь у проєкті «Мій банк», має можливість допомагати армії та країні. Частина доходу, отриманого від оплат новим методом, буде спрямована на потреби ЗСУ.

Метод стане доступним вже найближчим часом, тому слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та фейсбуці https://www.facebook.com/bankcreditdnipro/

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

MAKE A REQUEST

* За умови його наявності