menu

Банк Кредит Дніпро запропонував учасникам виставки «УКАБ Агротехнології 2023» партнерські програми щодо інвестиційного кредитування

03 August 2023

Банк Кредит Дніпро взяв участь у виставці агротехнологій та інновацій «УКАБ Агротехнології 2023», що відбулася 2 серпня у с. Велике Колодно Кам’янка-Бузького району Львівської області. 

Учасникам агроринку представилася можливість не тільки ознайомитися з демонстрацією техніки у роботі, взяти участь у тематичних майстер-класах або тест-драйвах, а також дізнатися умови кредитування на придбання техніки чи засобів захисту рослин та насіння у Банку Кредит Дніпро. 

Агроменеджери Банку Кредит Дніпро провели індивідуальні презентації банківських продуктів і послуг для підприємств малого та середнього бізнесу з аграрного сектору та запропонували партнерські програми щодо інвестиційного кредитування на купівлю с/г техніки та обладнання.

«Дуже були раді новим знайомствам на виставці. Наші аграрії незламні – вони відроджуються, розширюють горизонти можливостей, працюють на Перемогу. Ми пишаємося нашими клієнтами та разом з ними долаємо перешкоди та будуємо майбутні проєкти, - прокоментувала Олександра Єгорцева, Керівник агробізнесу Банку Кредит Дніпро.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро надає агропідприємствам кредитну підтримку за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає надання фінансової підтримки шляхом часткової компенсації процентної ставки. Фінансування можна використати на придбання техніки, запасних частин, засобів захисту рослин. 

Детальніше про рішення для агробізнесу тут: https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

За підсумками півріччя продемонстрував прибуток у розмірі 312 млн грн за результатами діяльності у першому півріччі 2023 р. Кредитний портфель Банку станом на 01.07.23 складає 4 362 млн грн, що на 13% більше, ніж аналогічний показник станом на 01.01.2023 року. При цьому основний приріст відбувся за рахунок корпоративного бізнесу. 

MAKE A REQUEST

* За умови його наявності