меню

Новости

Банк Кредит Дніпро продовжує допомагати лікарям, які щоденно надають медичну допомогу на лінії фронту, оперують, стабілізують поранених і вирішують головне завдання – зробити все можливе, щоб врятувати життя. 

10 Июня 2024

Нагадуємо, що ваша безпека залежить від безпеки вашої інформації. 

1️. Шахраї можуть надсилати SMS або телефонувати від імені банку чи  електронним голосовим повідомленням. Зауважте, що банк надсилає повідомлення лише від імені CREDITDNEPR і не залучає в чат боти для оновлення застосунку.  

2. За жодних обставин не повідомляйте нікому ПІН-код, CVV-код, логін чи пароль у FreeBank, а також не вводьте їх в чат ботах.

3. Ні за яких обставин не пересилайте нікому авторизаційні повідомлення з посиланням до застосунку FreeBank.

07 Июня 2024

Наш Банк та Наша Команда продовжуємо опікуватися діточками Херсонщини та Миколаївщини, які живуть поруч з зоною бойових дій, та надавати адресну допомогу їм та їхнім родинам.

Завдяки вашій Підтримці та Нашому Банку напередодні свята ми передали подарунки та організували невеличке свято малечі в селі Посад-Покровське, що було майже зруйноване під час окупації.

Нам вдалося огорнути теплом близько 70 дітей.

Щасливі бачити посмішки на їх обличчях.

Подарунки чекають діти ще одного селища — як тільки буде дозволяти ситуація, їх одразу довезуть.

07 Июня 2024

В перші дні літа запросили до Нашого Банку дітей співробітників та їх друзів. Провели відкритий урок з фінансової обізнаності,

Традиційно розпочали спілкування з ласощів, які надають чудовий настрій і які так люблять діти.

А далі наші хлопчики та дівчата під наставництвом Голови Правління Банку Сергія Панова занурилися у життя банку — світ фінансів і заощаджень:

Провели невеличку нараду у конференц-залі та продемонстрували дуже круту фінансову обізнаність.

05 Июня 2024

Банк долучився до освітнього проєкту «Омріяна професія — банкір», що проводився Національним банком України спільно з Міністерством освіти та науки України з 20 до 31 травня.

Так , співробітники банку провели уроки фінансової грамотності для учнів Білоцерківської гімназії, середньої загальноосвітньої школи №140 у Дніпрі та Ужгородського ліцею ім. В.С. Гренджі-Донського.

31 Мая 2024

Контакты для СМИ

Антонина Бутенко, руководитель внешних и внутренних коммуникаций
Antonina.Butenko@creditdnepr.com

Тарасенко Вера, директор по стратегическим коммуникациям
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності