меню

Банківські перекази по Україні

Внутрішні грошові перекази в банках України є однією з найбільш актуальних і затребуваних банківських послуг. Вони мають на увазі відправку та отримання грошей в межах держави за допомогою різних систем переказу коштів, в тому числі за участю банків-резидентів країни. Подібні перекази можуть здійснюватися як фізичними, так і юридичними особами. Банк «Кредит Дніпро» пропонує зручні алгоритми грошових переказів по Україні, забезпечуючи надійність операцій, вигідні розцінки на послуги і високу якість обслуговування.

Види внутрішніх переказів в банках України

Сучасні можливості для здійснення внутрішніх грошових переказів на території України численні і різноманітні. Банк Кредит Дніпро надає своїм клієнтам кілька найбільш комфортних і практичних інструментів для виконання переказів по Україні, а саме:

 • переказ з карти на карту - має на увазі можливість перераховувати гроші на дебетову або кредитну банківську карту будь-якої фінустанови України;
 • інтернет-банкінг FreeBank - самостійний онлайн-переказ грошей між власними рахунками і з карти на карту, в тому числі, в іншому банку;

Слід відразу ж уточнити, що валютні перекази по Україні не здійснюються. Усередині країни відправити і отримати валютні перерахування в доларах (USD), євро (EUR) і іншій іноземній валюті не можна - допускаються лише перекази в гривнях (UAH).

Переказ та одержання переказів в Україні з карти на карту є одним з найбільш популярних способів, завдяки своїй простоті і зручності. Банк Кредит Дніпро дозволяє перевести таким чином від 1 до 14999 грн з комісією 0,5% від суми переказу + 5 грн. При переказі на карту «Кредит Дніпро» комісійний платіж становить 0%

Не меншою популярністю в якості інструменту для переказу грошей користується і інтернет-банкінг. Наш власний інтернет-банкінг FreeBank дозволяє кожному клієнту, підключеному до сервісу, виконувати різноманітні грошові операції, в тому числі перекази через інтернет без звернення до банківського оператора.

Що потрібно для відправки та отримання внутрішніх переказів

Порядок відправки та отримання переказів залежить від обраного способу перерахування грошей. Щоб зробити переказ з рахунку на рахунок по Україні за номером банківської карти, необхідно:

 • вибрати відповідний розділ на сайті Банку Кредит Дніпро;
 • надати інформацію про відправника: номер і термін дії картки, CVV-код і номер телефону, який вказувався при відкритті рахунку;
 • ввести номер картки отримувача переказу;
 • вказати суму переказу в гривнях;
 • натиснути функціональну кнопку «Перевести».

При використанні для переказу інтернет-банкінгу, досить увійти в сервіс, вибрати в меню опцію переказу і слідувати простому алгоритму, запропонованому системою.

Чим вигідні внутрішні перекази у валюті України

Функціонуючи на фінансовому ринку України з 1993 року, наш банк має колосальний досвід і професіоналізм, забезпечуючи своїм клієнтам:
 
 • найбільш зручні сучасні інструменти для здійснення грошових перерахувань;
 • виняткову надійність і високу швидкість зарахування переказів;
 • конфіденційність інформації про відправників і одержувачів коштів;
 • технічну безпеку грошових операцій;
 • простоту і комфортність оформлення переказів.
 
Діють внутрішні перекази у валюті України по всій території держави і доступні широкій аудиторії.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності