меню

Платіжна система VISA

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» є учасником міжнародної платіжної системи VISA (Visa International Service Association)

VISA – глобальна компанія з розробки і підтримки платіжних технологій, яка забезпечує можливість споживачам, підприємствам, банкам та урядам використовувати електронну валюту.

Сайт компанії та офіційна адреса:

Сайт компанії VISA https://www.visa.com.ua/

Поштова адреса: 900 Metro Centre Boulevard, Foster City, State of California, United States of America 94404

Представництво в Україні: вул. Б. Хмельницького 19/21, 01030, м. Київ, Україна.

 

Телефони для повідомлення про втрачену або вкрадену картку: https://www.visa.com.ua/content/dam/VCOM/download/personal/security/gcas_general_numbers.pdf

Послуги, які надає компанія: емісія та еквайринг міжнародних платіжних карток VISA.

Емісія міжнародних платіжних карток VISA – проведення операцій із випуску електронних платіжних засобів міжнародної платіжної системи (МПС) VISA.

Еквайринг міжнародних платіжних карток VISA – послуга технологічного, інформаційного обслуговування розрахунків за операціями, що здійснюються з використанням електронних платіжних засобів у МПС VISA.

Курси валют МПС VISA встановлюються самою міжнародною платіжною системою та розміщуються нею на сайті: https://usa.visa.com/support/consumer/travel-support/exchange-rate-calculator.html

Курси валют при проведенні операцій із платіжними картками АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»: https://creditdnepr.com.ua/currency

 

Порядок (умови) здійснення переказу коштів

Міжнародна платіжна система VISA забезпечує проведення переказу коштів у межах цієї платіжної системи, зокрема й з однієї країни в іншу.

Переказ коштів – рух певної суми коштів із метою її зарахування на рахунок отримувача або видачі йому в готівковій формі. Ініціатор та отримувач можуть бути однією і тією самою особою.

Переказ коштів здійснюється згідно із правилами МПС VISA та вимогами законодавства України. Така операція ініціюється за допомогою електронного платіжного засобу. Переказ коштів здійснюється на підставі звітів МПС шляхом міжбанківських розрахунків між членами – учасниками міжнародної платіжної системи.

Зарахування коштів одержувачам відбувається від 1 до 30 днів відповідно до правил МПС та залежить від точки обслуговування, країни, банків, що обслуговують цю точку. Зарахування коштів за операцією р2р (переказ коштів із картки на картку) здійснюється в режимі реального часу.

Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладено відповідні договори: фізичні, юридичні особи та фізичні-особи підприємці, на користь яких здійснюються перекази коштів.

Тарифи банку на послуги з переказу коштів розміщено за посиланням:

https://creditdnepr.com.ua/umovy-ta-pravyla/pryvatnym-kliyentam/taryfy-pryvatnym-kliyentam

Місця розташування банкоматів та ПТКС, відділень АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»:

https://creditdnepr.com.ua/map

Офіційна адреса та контакти АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»:

https://creditdnepr.com.ua/kontakty

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами

Здійснюється відповідно до УНІВЕРСАЛЬНОГО ДОГОВОРУ БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ – ФІЗИЧНИХ ОСІБ У АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

 

Стандартні умови надання послуг клієнтам за картками VISA наведено за посиланнями: https://creditdnepr.com.ua/umovy-ta-pravyla та https://www.visa.com.ua/

Види валют переказу коштів:

  • На території України всі розрахунки відбуваються у національній валюті, незалежно від валюти рахунку.
  • При здійсненні операції за кордоном або розрахунку у мережі Інтернет на закордонних сайтах для платіжних карток МПС VISA валюта розрахунку з міжнародною платіжною системою залежить від валюти операції:

- якщо операція відбулась у будь-якій валюті, окрім євро, валютою розрахунку з міжнародною платіжною системою є долар США;

- якщо операція відбулась у євро, валютою розрахунку з міжнародною платіжною системою є євро.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності