меню

Інформація для клієнтів

Банк Кредит Дніпро з 05 квітня 2024р. переглядає ставки для фізичних осіб за вкладами «Надійний строковий» у гривні, а саме:

28 Березня 2024

Шановні клієнти, ми постійно працюємо над удосконаленням наших продуктів та послуг, щоб надавати сервіс найвищої якості. 

Тож починаючи з 29 березня усі платежі за комунальні, телекомунікаційні та інші послуги з використанням автоматизованих систем для приймання, обробки та перерахування платежів  у системі FreeBank ви зможете здійснювати безкоштовно. 

З тарифами можна ознайомитися ТУТ

 

22 Березня 2024

До уваги клієнтів! Повідомляємо вам про зміни у деяких карткових тарифах.

Зокрема, з 17 квітня 2024 р. будуть змінені тарифи на перекази з картки на картку в Системі FreeBank на картки, емітовані іншими банками за Тарифами з обслуговування наступних платіжних карток.

Не тарифікуватимуться перекази протягом місяця, починаючи  з 1-го по останній день місяця на картки на наступні суми:

15 Березня 2024

Шановні клієнти. Повідомляємо Вам, що з 18.03.2024 р. Банк вносить зміни до Загальних тарифів Банку.

Зміни відбудуться в частині приймання платежів для виконання платіжних операцій з переказу коштів, які ініціює Платник з використанням QR/Платіжних посилань через ТОВ "УПР" (IPay) через мобільний застосунок FreeBank

Деталі тут 

04 Березня 2024

Банк Кредит Дніпро пропонує скористатися можливістю обирати та змінювати дизайн картки у своєму мобільному застосунку FreeBank та у системах мобільних платежів Apple Pay та Google Pay.

Отже, ваш банківський досвід тепер стає ще більш особистим — обирайте та змінюйте дизайн картки, який найбільше подобається та відповідає категорії найчастіших покупок.

Як змінити дизайн картки:

- натисніть «Дизайн картки» у меню картки у мобільному застосунку FreeBank 

- оберіть одне з 10-ти зображень, яке сподобалося 

- підтвердьте виконання встановлення такого дизайну

27 Лютого 2024

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності