меню

Тендери

Банк Кредит Дніпро запрошує взяти участь у відкритих тендерах.

Діючі тендери

Тендер з метою вибору підрядної організації для доставки пошти та вантажу для відділень банку.

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» оголошує тендер з метою вибору підрядної організації для  доставки пошти та вантажу для відділень банку та запрошує Вас взяти участь шляхом надання комерційних пропозицій згідно з технічним завданням у Додатку 1.

Комерційні пропозиції необхідно надати у електронному вигляді до 30.04.2021 року на адресу: Olga.Kurdachenko@creditdnepr.com, копію Aleksandr.Dudlya@creditdnepr.com

Усі відповіді на технічні питання прохання надсилати на адресу: Aleksandr.Dudlya@creditdnepr.com

У відповідь на цей лист прошу надіслати відповідь, що Ви отримали запрошення та надасте комерційну пропозицію у вищевказані строки.

 

Тендер з метою вибору підрядної організації для розробки стратегії та розміщення інтернет реклами Банку

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» оголошує тендер щодо вибору підрядника з розробки стратегії та розміщення інтернет реклами Банку відповідно до Брифу (Додаток 1)   та запрошує Вас взяти участь шляхом надання комерційних пропозицій.

Комерційні пропозиції необхідно надати у електронному вигляді до  21.04.21 року на адресу: Olga.Kurdachenko@creditdnepr.com, копію Valeriy.Boyko@creditdnepr.com

У разі виникнення технічних питань прошу звертатись:

Valeriy.Boyko@creditdnepr.com

Начальник  Управління діджитал маркетингу

Бойко Валерій Сергійович

У відповідь на цей лист прошу надіслати відповідь, що Ви отримали запрошення та надасте комерційну пропозицію у вищевказані строки.

                Додаткова інформація для учасників:

  1. Необхідно надати стислий опис організації відповідно до Додатку №2.
  2. Можливе надання іншої додаткової інформації щодо компанії, що не зазначено у цьому списку.
  3. Для переможця тендеру обов’язковою вимогою є відкриття розрахункового рахунку в АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

 

Тендер з метою вибору підрядної організації для виконання робіт з реконструкції системи електропостачання будівлі Банку за адресою м. Київ, вул. Жилянська, 32

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» оголошує тендер з метою вибору підрядної організації для виконання робіт з реконструкції системи електропостачання будівлі за адресою м. Київ, вул. Жилянська, 32 та запрошує Вас взяти участь шляхом надання комерційних пропозицій згідно з технічним завданням у Додатку 1.

Комерційні пропозиції необхідно надати у електронному вигляді до 20.04.2021 року на адресу: Olga.Kurdachenko@creditdnepr.com, копію Valeriy.Ivanov@creditdnepr.com.

Усі відповіді на технічні питання за телефоном : 0976048048 (Іванов Валерій Анатолійович) або на адресу: Valeriy.Ivanov@creditdnepr.com

                Додаткова інформація для учасників:

1) Необхідно надати стислий опис організації відповідно до Додатку №2.

2) У разі наявності рекомендаційних листи, необхідно надати сканкопії, а також можливе надання іншої додаткової інформації щодо компанії, що не зазначено у цьому списку.

3) Для переможця тендеру обов’язковою вимогою є відкриття розрахункового рахунку в АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

docx

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності