меню

ЗМІ про банк

delo.ua 

У 2024 році в Україні, за даними Держстату, кількість зареєстрованих фізосіб-підприємців зросла на 119 тис.

Це дуже позитивний сигнал, який свідчить про те, що наш бізнес за три роки остаточно адаптувався до життя та роботи в умовах воєнного стану. Українці продовжують знаходити нові точки розвитку, реалізовувати нові ідеї та робити свій внесок у підтримку економіки України.

Наразі підприємці — це наймасовіший сегмент бізнесу, який має свої потреби у банківському сервісі. Безумовно, продукти та сервіси для ФОП мають бути зрозумілими та виходити за межі класичного банкінгу, допомагаючи клієнтам отримувати нові можливості для розвитку свого бізнесу.

Наприклад, минулого року ми запропонували клієнтам продукт BNPL, який реалізуємо разом із нашим стратегічним партнером — маркетплейсом KASTA. Продукт гарантує покращення конверсії продажів торговця на 30% і більше. Вже майже 2,5 тис. торговців підключили таку послугу для своїх покупців і більш ніж 20 тис. розстрочок оформлено.

18 Березня 2025

delo.ua

За три роки повномасштабної війни українські аграрії довели свою стійкість та адаптивність і залишилися провідною й дієвою складовою української економіки. Галузь, яка формує основу українського експорту, потребує якісного та ефективного фінансування. 

Про роботу з аграріями під час війни, актуальні продукти для аграріїв та потреби сільгоспвиробників, прогнози та виклики для АПК у 2025 році в інтерв’ю для «ТОП-100» розповів Ігор Татаренко, директор з корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро.   

Україна завжди була відома у світі продукцією свого АПК, це основа експортних надходжень і перспективний великий сектор економіки. Наскільки гостра наразі конкуренція серед банків за аграрних клієнтів?

— Так, ми довели світу, що попри повномасштабну війну Україна – надійний та помітний гравець світового продовольчого ринку і надалі робить свій внесок у продовольчу безпеку декількох континентів. Ми продовжуємо бути серед світових лідерів з експорту соняшникової олії, третіми – з ріпаку, четвертими – з кукурудзи, шостими – з пшениці та ячменю. Українське зерно давно відоме у країнах Азії та Африки, переробники по всьому світу враховують у своїх прогнозах урожаї в Україні. 

10 Березня 2025

Interfax-Україна

-- З яким фінансовим результатом завершив банк 2024 рік? За рахунок чого він був забезпечений?

-- Плани, які були поставлені на початку 2024 року, повністю виконані. Зокрема, прибуток банку до витрат з податку на прибуток за 2024 рік склав 345 млн грн, а чистий прибуток - 175 млн грн.

Ми активно кредитуємо бізнес та населення. Отже, ключовим драйвером результату у 2024 році був чистий процентний дохід. Так, процентні доходи збільшились порівняно із 2023 роком на 73%. Це стало результатом стратегії банку з нарощування стабільних процентних активів замість строкових депозитних сертифікатів, що займали вагому частку активів у 2023 році.

-- Серед змін, які помітні у звітності за перші три квартали, скорочення чистого комісійного доходу, але в той же час значне зростання інвестицій банку в цінні папери. І хоча переважно за рахунок державних боргових паперів, але вже з кінця 2023 року по кінець 3 кварталу 2024 року банк почав стрімко збільшувати інвестиції в іноземні цінні папери, наростивши їх портфель майже в 14 разів менш ніж за рік. Прокоментуйте, будь ласка.

25 Лютого 2025

Bankstarting

«Наша ціль — стати для бізнесу не тільки фінансовим партнером, а й консультантом, який допомагає, а не лімітує»

підкреслює Сергій Панов, голова правління Банку Кредит Дніпро

— Україна в ногу з усім світом упевнено крокує шляхом впровадження ESG-стандартів. Як ви вважаєте, чи потрібні вони Україні саме зараз, коли в країні йде повномасштабна війна?

— Наша держава дійсно перебуває на шляху до повної інтеграції у світову спільноту, де реалізація принципів ESG є обов’язковою складовою частиною будь-якого бізнесу. Особисто для мене ESG — це про людиноцентрічність.

Адже де-факто всі найважливіші критерії, якими визначають ESG, стосуються саме людей: яким ми будемо бачити наш світ і наше суспільство через 10–20 і навіть 50 років, які екологічні зміни ми матимемо чи не матимемо, в якій еко- та соціальний системі житимуть наші внуки та правнуки.

Існує думка, що війна — не час для подібних змін. Але ми розуміємо, що впровадження ESG-стандартів ведення бізнесу відкриває для українських підприємств можливість побудувати нову Україну та отримати міжнародне фінансування, яке їм дуже потрібне. Для провідних міжнародних організацій, які активно фінансують Україну та зацікавлені в її підтримці, виконання таких принципів навіть не обговорюється.

16 Січня 2025

Epravda

BNPL (Buy Now, Pay Later) - популярний у світі сервіс, який дає покупцям можливість спочатку отримувати товар, а потім сплачувати за нього. Чим цікавий цей інструмент для підприємців і яку роль грає банк, розповідає директор департаменту малого та мікробізнесу Банку Кредит Дніпро Павло Лихоманов.

— Що таке BNPL і чому цей кредитний продукт набирає популярності?

BNPL-сервіс – це те, що створює найкращий досвід клієнта на ринку в оформленні товарів у розстрочку без необхідності мати рахунок і ліміт у певному банку.

Якщо розглядати ситуацію з боку покупця товарів, то можна провести певну аналогію між BNPL (Buy Now, Pay Later) і кредитом на житло від забудовника без участі банку. В обох випадках клієнт отримує можливість користуватися товаром або послугою відразу, а оплата здійснюється поступово та покупець не має необхідності підписувати з банком договір.

11 Грудня 2024