меню

Банк Кредит Дніпро спільно з міжнародною платіжною системою Visa розпочинає акцію «Подарунки за легкі розрахунки з Visa!». Клієнти мають можливість виграти сертифікати в «Сільпо» на 500 грн. Всього таких сертифікатів буде рендомно розіграно 250 шт.

Для участі клієнтам потрібно розраховуватися карткою Visa від Банку Кредит Дніпро в торгово-сервісній мережі або в інтернеті на суму від 500 грн кредитними коштами. Акція триватиме з 20 листопада по 28 грудня 2020 року.

17 Листопада 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам завітати до першого державного «Музею науки», який створений Малою академією наук у колаборації з агенцією Gres Todorchuk за підтримки Міністерства освіти і науки України.

24 Вересня 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам – держателям преміальних платіжних карток Visa Infinite взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Visa та насолодитися смачною їжею в одному з ресторанів терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль під час очікування рейсу.

22 Вересня 2020

Проєкт «Всі. Свої», який формує звичку купувати українське, здійснює промоцію України за допомогою локальних креативних брендів, пропонує власникам платіжних карток Visa оновити осінній гардероб, доповнивши його модними аксесуарами від  найкращих вітчизняних виробників.

18 Вересня 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам узяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Visa та логістичною компанією «Нова Пошта» й заощадити до 30% від вартості послуги redBOX – комплексного рішення для власних потреб та бізнесу.

16 Вересня 2020

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності