меню

Грошові перекази ІнтерПейСервіс

Внутрішньодержавна платіжна система «ІнтерПейСервіс» з 23.05.2014 р. внесена до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

 

Про внутрішньодержавну платіжну систему грошових переказів ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс»)

Грошові перекази ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс») здійснюються на території України у національній валюті між платниками фізичними особами на рахунки отримувачів – юридичних осіб або фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності через систему дистанційного обслуговування FreeBank в АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» у розділі Платежі – Комунальні послуги – ЧАО «Запорожсвязьсервис».

Функціональність платіжної системи ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс») забезпечує можливість з оплати комунальних послуг, оплату послуг операторів кабельного та супутникового телебачення, оплату послуг страхування, оплату послуг зв’язку, оплату податкових платежів та інших обов’язкових платежів і зборів.

Платіжна організація системи: ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс».

Адреса: вул. Жилянська 72А, м.Київ, 01033, Україна

Телефон гарячої лінії платіжної системи: 0 800 406 407

Здійснювати перекази у системі ІнтерПейСервіс можна виключно у гривні.

Комісію за переказ коштів за допомогою системи ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс») сплачує відправник переказу.

Вартість переказу 0,70 гривень за платіж (вартість платежу на користь компанії ТОВ «Вельтум – Запоріжжя» 6,50 грн за платіж).

Як відправити грошовий переказ через систему ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс»).

• Бути клієнтом Банку АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та зареєструватися у системі дистанційного обслуговування Банку Freebank.

• Переконатися, що на вашому рахунку клієнта доступна необхідна сума коштів для здійснення переказу з урахуванням розміру комісійної винагороди за послугу переказу коштів.

• Через веб версію дистанційної системи обслуговування Банку  Freebank у розділі Платежі – Комунальні послуги – ЧАО «Запорожсвязьсервис» заповнити доручення на переказ із зазначенням всіх обов’язкових параметрів: реквізитів та ідентифікаційної інформації отримувача, суми переказу, призначення платежу.

• Пересвідчившись у правильності заповнення реквізитів переказу, посвідчити доручення на переказ накладанням електронно цифрового підпису Клієнта шляхом введення одноразового паролю.

• На підтвердження здійснення операції з переказу коштів отримати квитанцію про переказ.

Відповідно до правил платіжної системи ІнтерПейСервіс строк зарахування коштів на рахунки Отримувачів - юридичних осіб чи фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності, встановлено не пізніше третього операційного дня після дати завершення ініціювання переказу.
Строки зарахування коштів Отримувачам, з якими укладені індивідуальні договори на прийом платежів, встановлюються за домовленістю між платіжною системою та відповідним суб’єктом господарювання.

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами платіжної системи ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс»)

При виникненні спірної ситуації, платник/отримувач переказів коштів має право звернутись до платіжної організації ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс» зі зверненням по суті питання, яке відповідає вимогам ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» та на підставі якого платіжна організація проводить відповідне розслідування.

З метою більш швидкого розгляду звернення, заявником можуть надаватись копії документів, які мають відношення до обставин по суті звернення. Розгляд звернень Платників/Отримувачів проводиться у відповідності до положень Закону України «Про звернення громадян».

Виникнення спорів між користувачами платіжної системи ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс») не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів.

У разі виникнення питань щодо роботи платіжної системи ІнтерПейСервіс (ПрАТ «Запоріжзв’язоксервіс») звертайтеся за телефоном гарячої лінії: 0 800 406 407 або у Viber та Telegram за номером: (050) 195 00 01.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності