меню

Банк Кредит Дніпро відкрив відділення у Хмельницькому

02 Червня 2022

Банк Кредит Дніпро відкрив відділення у Хмельницькому за адресою: вул. Подільська, 54. У новому відділенні Банку населення, підприємці та юридичні особи зможуть отримати повний перелік банківських послуг, отримавши високий рівень сервісу.

Зазначимо, що в стратегії  банку Хмельниччина завжди мала високий пріоритет, і в планах було  розширення присутності Банку в цьому регіоні. Звичайно, війна максимально прискорила цей процес. Ми відчуваємо відповідальність за кожного нашого клієнта та прагнемо підтримати населення якісними продуктами та сервісом, а нашим підприємцям та компаніям — допомогти не тільки зберегти свій бізнес, а й розвинути його.

У новому відділенні Банку Кредит Дніпро клієнти — фізичні особи зможуть отримати повний перелік банківських послуг: здійснити платежі та перекази, розмістити кошти на депозит, а також оформити у картки, зокрема працює сервіс є-Підтримка.

Для підприємців та невеликих юридичних осіб: відкриття рахунків, надання консультацій та супроводження валютних контрактів, оформлення зарплатних проектів та карток, фінансування за державними програмами «Доступні кредит 5-7-9%» для нових та діючих клієнтів та державних гарантій на портфельній основі.

Корпоративним клієнтам Банк Кредит Дніпро пропонує послуги щодо здійснення форвардних та документарних операцій, доступні  розрахунково-касове обслуговування, розміщення депозитів для юридичних осіб, також Банку є рішення для аграрного та IT-сектору.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 (каса до 16.30), субота, неділя — вихідні дні.

З усіх фінансових питань можна звертатися до Контакту Центру нашого Банку за телефоном: 0 800 507 700, що працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності