меню

Інформація щодо реструктуризації кредитів готівкою

22 Липня 2022

Шановні Клієнти!

Попри те, що кредитні канікули закінчились і оплата за основною сумою кредиту знову є обов'язковою, ми продовжуємо Вас підтримувати та надаємо можливість зменшити розмір щомісячного платежу за кредитом готівкою. 

Тож якщо у Вас виникли складнощі щодо обслуговування кредиту готівкою, Ви можете звернутися до Банку для вирішення питання щодо оформлення реструктуризації.

Доступність реструктуризації та її умови, в тому числі сума зниження платежу, залежить від поточного стану Вашого боргу та діючих умов Вашого кредитного договору. 

Переваги реструктуризації:

1. Можливість отримати новий графік погашення кредиту, де щомісячний платіж може бути зменшено на 30%, 50% або 70% від суми Вашого поточного щомісячного платежу за кредитним договором.

2. Якщо Ви скористаєтесь реструктуризацією, реальна процентна ставка за Вашим кредитом внаслідок реструктуризації не збільшиться. 

Як оформити реструктуризацію?

1. Якщо Ви маєте діючий кредит готівкою в АТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" та бажаєте реструктуризувати його, зателефонуйте, будь ласка, за номером Контакт Центру Банку 0 800 507 700.

2. Банк розгляне Ваше звернення та зателефонує Вам для повідомлення рішення. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності