меню

5 тисяч гривень за розрахунки платіжною картою – це просто! Банк Кредит Дніпро визначив переможців чергового етапу акції «Раз. Два. Вигравай!»

06 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки четвертого етапу розіграшу партнерської акції з платіжною системою VISA «Раз. Два. Вигравай!» і визначив п’ятьох щасливчиків, які отримають подарункові сертифікати номіналом 5 тисяч гривень на покупки у популярній торговельній мережі Сomfy. Для участі в акції необхідно просто розраховуватися картою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі або Інтернеті. Кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквівалент у валюті, проведена на території України чи за її межами, збільшує шанси на виграш призу.

«За чотири місяці дії партнерської акції з платіжною системою VISA уже 20 наших клієнтів із різних куточків країни – Києва і Дніпра, Нікополя та Херсона, Новомосковська й Первомайська – на власному досвіді переконалися, що повсякденні розрахунки платіжними картами не тільки прості та зручні, але й дійсно вигідні, – каже Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Акція триватиме до кінця року, тому у всіх держателів платіжних карт VISA є прекрасний шанс приєднатися до числа її учасників, випробувати свою удачу й отримати сертифікат на покупку побутової техніки, електроніки, гаджетів, який буде особливо до речі у період новорічних і різдвяних свят».

Щоб стати учасником акції, клієнту необхідно зареєструвати платіжну картку VISA, заповнивши коротку форму на сайті Банку Кредит Дніпро. Кількість зареєстрованих одним учасником платіжних карт не обмежена.

П’ятий заключний етап розіграшу призів відбудеться на початку січня за допомогою сервісу www.random.org.

Більш детально з умовами акції «Раз. Два. Вигравай!» можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності