меню

Агентство IBI-Rating підтвердило кредитний і депозитний рейтинги Банку Кредит Дніпро

02 Липня 2018

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні «uaA-» із прогнозом «позитивний» і рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

Ключовими чинниками впливу на позиції фінустанови експерти назвали фінансову підтримку з боку акціонера, прийнятну диверсифікацію ресурсної бази, наявність розвинутої регіональної мережі і карткового бізнесу, що сприяє нарощуванню клієнтської бази, збільшенню комісійних доходів, формуванню достатнього рівня ліквідності  та зміцненню позицій на банківському ринку,  а активний розвиток віддалених каналів продажу банківських продуктів та обслуговування клієнтів – підвищенню ефективності бізнесу. Впродовж аналізованого періоду банк активно розвивав гривневе роздрібне кредитування і кредитування клієнтів агробізнесу.

«Завдяки системній підтримці акціонера, яка дозволяє інвестувати у розвиток, а також планомірній реалізації оновленої посткризової стратегії з акцентом на малий, середній і роздрібний бізнес банк системно підтверджує репутацію надійного фінансового партнера, – зазначив Сергій Волков, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наші успіхи в напрямі комплексної співпраці з підприємствами агросектора, в роздрібному кредитуванні, форекс-торгівлі, збільшенні комісійного доходу в корпоративному бізнесі свідчать про правильність обрання пріоритетних векторів  розвитку, підтверджуючи доцільність стратегічних  інвестицій, і відкривають додаткові можливості для подальшого масштабування бізнесу».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності