меню

«Агрооборотка» Банку Кредит Дніпро серед найкращих кредитних пропозицій у липневому рейтингу банківських програм агрокредитування

26 Липня 2019

Кредитна пропозиція для аграріїв від Банку Кредит Дніпро «Агрооборотка» увійшла у топ-12 найкращих програм агрокредитування липневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг». При ранжируванні розглядалися умови 150 програм фінансування сільгоспвиробників терміном на 1 рік у гривні від провідних українських банків. До уваги було взято номінальну і реальну процентні ставки, наявність і розмір авансових платежів та додаткових комісій.

«Другий квартал 2019 року став успішним для ринку в цілому і для нашого банку в сегменті обслуговування агросектору, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Закономірно висока активність аграріїв у залученні позикових коштів була помічена у період посівної, влітку пріоритети поступово змістилися у бік інвестиційного кредитування. Розуміючи сезонну специфіку галузі, ми завчасно актуалізували чинний продукт "Агрооборотка експрес", збільшивши суму максимального ліміту з 1 до 2 млн грн. Паралельно було впроваджено продуктову новинку для ринку – "Агротехніка експрес", у рамках якої рішення про фінансування до 2 млн грн на купівлю техніки можна отримати усього за 2 дні, надавши мінімальний пакет документів».

Уже в серпні очікується початок нового агросезону з підвищенням попиту на фінансування «оборотки», новими заявками на кредитування техніки. Банк зустріне його у всеозброєнні, пропонуючи клієнтам на додаток до галузевих кредитних продуктів низку інших корисних фішок, зокрема, фінансовий ліміт – інструмент, що дозволяє будувати довгострокові відносини з банком, механізм участі в державних програмах підтримки сільського господарства, понад 30 партнерських програм із провідними виробниками і дистриб’юторами сільгосптехніки.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності