меню

Акціонером АТ «Банк Кредит Дніпро» Олександром Ярославським затверджено Положення про Правління банку в новій редакції

08 Жовтня 2020

Відповідно до затвердженого Положення від 02.10.2020, до складу Правління банку зараз входить 9 осіб на чолі з Головою Правління Сергієм Пановим.

Членами Правління банку призначено:

Тарас Горкун, Заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу і діджитал-трансформації;

Тетяна Поплавська, Заступник Голови Правління з корпоративного бізнесу;

Петро Кривошеїн, Заступник Голови Правління з управління проблемними та непрофільними активами;

Оксана Шведа, Заступник Голови Правління з казначейства;

Сергій Волков, Заступник Голови Правління;

Маріанна Соболєва, Заступник Голови Правління з юридичних питань;

Павло Кононенко, Заступник Голови Правління з питань безпеки;

Галина Ізбінська, Член Правління, відповідальний співробітник за проведення фінансового моніторингу.

Правління Банку Кредит Дніпро - це експерти фінансового ринку, які мають багаторічний управлінський досвід роботи в банківському секторі, різних сферах економіки та транснаціональних компаніях.

Склад членів Правління узгоджено з Національним Банком України.

Крім цього, Акціонер затвердив у новій редакції Положення про Наглядову раду, перше засідання якої відбулося 06 жовтня 2020 року. Наглядова рада Банку Кредит Дніпро розглянула першочергові питання діяльності фінустанови, затвердила склад Комітету з управління ризиками.

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціар – Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво і девелопмент тощо.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів (на 01.08.2020) та згідно із класифікацією Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом.

Надійність банку підтверджена авторитетними рейтинговими агенціями. Так, в серпні 2020 року українське РА IBI-Rating підвищило рейтинг банку за національною шкалою до рівня «uaA +» з прогнозом «в розвитку» та підтвердило рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» – висока надійність. Ключовими факторами впливу на посилення позицій фінустанови експерти вважають поліпшення показників ліквідності та капіталізації; прийнятну диверсифікацію ресурсної бази;  поліпшення показників ефективності діяльності; розвинену регіональну мережу та картковий бізнес, які сприяють нарощуванню клієнтської бази та зміцненню позицій на банківському ринку.

Станом на 01.10.2020 валові активи банку становлять 13 149 млн грн, статутний капітал – 3 587 млн ​​грн, портфель коштів клієнтів – 7 979 млн грн, валовий кредитний портфель – 6 643 млн грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності