меню

Банк Кредит Дніпро збільшив чистий процентний дохід більш ніж у 2 рази

29 Вересня 2020

Банк Кредит Дніпро продемонстрував зростання чистого процентного доходу, який на 01.09.2020 становив 254 млн грн. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли банк отримав чистий процентний дохід розміром 122 млн грн.


«Внаслідок приєднання Банку Кредит Дніпро до групи DCH Олександра Ярославського на початку серпня поточного року в банк прийшла нова команда досвідчених менеджерів, – розповів Сергій Панов, голова Правління банку. – За неповний серпень, крім зростання процентного доходу, ми досягли показника прибутковості розміром 8 млн грн».

Сергій Панов додав, що стратегія розвитку банку, яка наразі в роботі, передбачає якісні зміни в його діяльності, що сприятиме підвищенню прибутковості фінансової установи та зміцненню її ринкових позицій.


«Сформовані до 01.08.2020 резерви під кредитний портфель не дозволили банку продемонструвати зростання прибутковості з початку року. До кінця цього року ми вже розраховуємо  на позитивний результат діяльності банку. Також слід зазначити, що наш проєкт нової стратегії розвитку, складовою частиною якого є масштабна цифрова трансформація бізнесу, передбачає вихід банку на якісно новий рівень розвитку вже в наступному році, що зробить Банк Кредит Дніпро незрівнянно сучаснішим, масштабнішим, потужнішим», – підкреслив Сергій Панов.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів (на 01.08.2020) і згідно із класифікацією Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом.

Надійність банку підтверджена авторитетними рейтинговими агенціями. Так, в серпні 2020 року українське РА IBI-Rating підвищило рейтинг банку за національною шкалою до рівня «uaA +» з прогнозом «в розвитку» та підтвердило рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» – висока надійність. Ключовими факторами впливу на посилення позицій фінустанови експерти вважають поліпшення показників ліквідності та капіталізації; прийнятну диверсифікацію ресурсної бази;  поліпшення показників ефективності діяльності; розвинену регіональну мережу та картковий бізнес, які сприяють нарощуванню клієнтської бази та зміцненню позицій на банківському ринку.

Станом на 01.09.2020 активи банку становлять 12 938 млн грн, статутний капітал – 3 587 млн ​​грн, портфель коштів клієнтів – 8 121 млн грн, кредитний портфель – 6 312 млн грн. Також на 21.09.2020 норматив достатності (адекватності) капіталу (H2) дорівнює 14,03% (при нормативі – не менш ніж 10%).

Банк Кредит Дніпро є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України й учасником міжнародних платіжних систем VISA International і MasterСard.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності