меню

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа переможців «Фінансового Оскара» – рейтингу ділового видання «Бізнес»

08 Квітня 2019

Банк Кредит Дніпро вчергове став одним із переможців рейтингу «Фінансовий Оскар» авторитетного ділового тижневика «Бізнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за 2018 рік, увійшовши в топ-5 у номінації «Опора МСБ» – за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній малого і середнього бізнесу.

Проект «Фінансовий Оскар» видання «Бізнес» уже понад 20 років визначає найкращих гравців банківського і страхового ринків України та формує фінансові рейтинги за різними напрямами їх діяльності. Процедура визначення переможців і призерів складається з двох етапів: спочатку редакція складає шорт-лист фіналістів у кожній із номінацій, базуючись на ринкових позиціях і динаміці фінансових показників учасників. Другий етап передбачає відкрите голосування читацької аудиторії на сайті видання – топ-менеджери підприємств, бізнесмени, банкіри, галузеві та фінансові експерти визначають свої вподобання, беручи до уваги не тільки репутацію номінантів, а й власний досвід користування фінансовими послугами.

У результаті Банк Кредит Дніпро вже вчетверте отримав високу оцінку експертного співтовариства, увійшовши цього разу в топ-5 у номінації «Опора МСБ» – достатньо новому, проте перспективному для себе напрямі діяльності.

«Для нашого банку малий і середній бізнес – дуже важливий клієнтський сегмент завдяки його гнучкості, адаптованості до змін ринкового середовища і меншій концентрації ризиків порівняно із великим бізнесом, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – В фокусі кредитної активності перебуває агросектор МСБ – ключова експортна галузь, що має великий потенціал збільшення ефективності виробництва, особливо в сегменті середніх фермерських господарств. Окрім кредитної підтримки, клієнти МСБ охоче користуються бізнес-продуктами, наприклад, тендерними гарантіями для участі в державних закупівлях або комплексним Forex-супроводом зовнішньоекономічної діяльності».

Банкір підкреслив, що висока швидкість та якість обслуговування, професіоналізм менеджерів і гнучкий підхід до кожного клієнта є головними конкурентними перевагами фінустанови, підґрунтям для подальшого сталого збільшення бази якісних клієнтів МСБ і запорукою високої оцінки з боку експертної спільноти.

Детальніше ознайомитися з пропозиціями Банку Кредит Дніпро для клієнтів малого і середнього бізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності