меню

Банк Кредит Дніпро бере участь у роботі міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2019»

29 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро бере участь у роботі міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», яка проходить із 29 до 31 жовтня в київському Міжнародному виставковому центрі. Представники фінустанови презентують агровиробникам зручні цільові інструменти фінансування основних і оборотних коштів, а також понад 30 цікавих партнерських програм із провідними виробниками та постачальниками агротехніки.

«Наш банк повністю поділяє девіз цьогорічної виставки «Технології визначають майбутнє!» і готовий підтримати його ефективними програмами фінансового супроводу українських фермерів, що інвестують у модернізацію, розширення виробництва і підвищення його рентабельності, – говорить Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Подібні масштабні заходи прекрасно зарекомендували себе в якості комунікаційних майданчиків, які демонструють комплекс передових технологій, найкращих світових практик, актуальних запитів агробізнесу та шляхів їх практичної реалізації».

Банк як постійний і активний учасник фінансової панелі форуму представляє нові й уже добре відомі на ринку цільові продукти: «Агрооборотка Експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення оборотних коштів – простий і швидкий продукт із мінімальним пакетом документів і готовим рішенням упродовж двох днів; кредит «Агрооборотка» – універсальний продукт, оптимальний для клієнтів із потребою фінансування оборотних коштів на суму понад 2 млн грн; широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 1,8 до 19% річних у гривні, мінімальний початковий внесок від 10%, високу швидкість прийняття рішення та видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового погашення без комісій.

Міжнародна виставка «Агрокомплекс 2019» – масштабний конгломерат технологічних рішень, спрямованих на упровадження нових бізнес-напрямів і формування інноваційної моделі агропромислового ринку України. У програмі заходу за участі понад 450 компаній із понад 15 країн світу широкий ряд спеціалізованих проектів та експозицій, присвячених новинкам агротехніки і сільськогосподарського устаткування, фермерської та крафтової продукції, питанням біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики, smart-рішень для агробізнесу.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності