меню

Банк Кредит Дніпро і «Агробудівельний альянс «АСТРА» пропонують українським агровиробникам зручну кредитну програму на модернізацію бізнесу

18 Квітня 2017

Банк Кредит Дніпро і великий дилер провідних марок агротехніки «Агробудівельний альянс «АСТРА» пропонують українським агровиробникам скористатися вигідною програмою кредитування. Українські аграрії зможуть без серйозних витрат покращувати власне виробництво, беручи сучасну техніку в кредит терміном до 5 років, гнучкою системою процентних ставок, мінімальним авансовим внеском і можливістю сезонної відстрочки погашення тіла кредиту.

«Майже за 20 років роботи на ринку наша компанія стала одним із лідерів із постачання українським аграріям передових технологій, високоякісної сільгосптехніки, а також сервісного обслуговування. І нам завжди було важливо розширювати можливості клієнтів у доступі до кращого обладнання, яке допомагає збільшувати обсяги і поліпшувати якість виробництва, – каже Володимир Замай, керівник відділу фінансів компанії «Агробудівельний альянс «АСТРА». – Партнерська програма фінансування фермерів із Банком Кредит Дніпро надає підйомне за вартістю кредитування і вельми лояльні умови погашення позики, що допоможе аграріям якісно перебудувати власний бізнес».

Система формування ставок залежить від терміну кредиту і надання покупцем техніки авансового платежу, а розгляд заявки банком займає близько 5-7 днів.

«Ми продовжуємо розвивати партнерські програми, які дозволяють українським аграріям отримувати доступне фінансування на поліпшення виробничих процесів. При цьому наші експерти при розробці програм не тільки орієнтуються на можливість зниження вартості кредитного ресурсу, але і максимально адаптують умови кредитування під специфіку і сезонність агробізнесу, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Партнерство з провідними українськими дилерами агротехніки та обладнання, такими як «Агробудівельний альянс «АСТРА», є частиною комплексної програми банку з підтримки сільгосптоваровиробників». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності