меню

Банк Кредит Дніпро і Агроресурс-А запустили партнерську програму легкого фінансування «Рестарт»

27 Травня 2021

Банк Кредит Дніпро і Агроресурс-А запустили партнерську програму легкого фінансування аграріїв — «Рестарт». Програма направлена на придбання засобів захисту рослин, посівного матеріалу, мінеральних гранульованих добрив, мікродобрив.

Програма «Рестарт» передбачає пільгові умови кредитування при придбанні продукції будь-якого виробника у будь-якій кількості у партнера Банку Кредит Дніпро — Агроресурс-А, а саме: оформлюється бланковий кредит під заставу або без застави від 0% на термін від 3-х до 12-ти міс. і на суму від 300 тис. грн до 4 млн грн.

«Наша мета — не просто зрозуміти потреби клієнтів, а й запропонувати шляхи вирішення його поточних запитів, забезпечивши їх виконання оптимальним для клієнта чином, —зазначила Тетяна Поплавська, заступник голови правління Банку. — Саме тому ми надаємо гнучкі умови кредитування, коли клієнт самостійно обирає програму, що максимально відповідає його операційному циклу», — додала Тетяна.

В рамках програми, в разі оформлення кредиту без застави, клієнт самостійно обирає умови кредитування: при кредиті строком на 3 місяці ставка становить 0%, на 6 місяців — 11,2%, 9 міс. — 12,5%, 12 міс. — 13,2%. При придбанні товару під заставу процентна ставка на 3 міс. становить також 0%, на 6 міс. — 9,3%, на 9 міс. — 10,6%, на 12 міс. — 11,2%. Також, якщо виникає необхідність у кредиті понад 4 млн грн, оформлюється кредит під заставу без обмежень по сумі.

Детальну консультацію можна отримати у відділі продажу Агроресурс-А або в агроменеджерів у відділеннях Банку Кредит Дніпро.

Компанія «Агроресурс-А» — один із основних операторів на ринку України. Уже 20 років вона забезпечує українських аграріїв усім необхідним для одержання високих урожаїв: пропонує кращу сільськогосподарську техніку, запасні частини, оригінальний посівний матеріал, ЗЗР і добрива, надає високопрофесійний агрономічний і сервісний супровід. «Агроресурс-А» — це команда фахівців, які допомагають зробити бізнес клієнтів більш ефективним і прибутковим.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний універсальний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Банк Кредит Дніпро пропонує спеціальні і доступні програми фінансування вітчизняних виробників і підприємств.

 

 

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності