меню

Банк Кредит Днепр и дилер авторитетного бренда агротехники компания АГРИСТАР предлагают аграриям выгодные кредиты

04 Липня 2017

Банк Кредит Дніпро запускає ще одну партнерську програму кредитування на купівлю техніки для українських сільгосптоваровиробників. Разом із офіційним дилером одного з провідних світових брендів агротехніки John Deere – компанією АГРІСТАР – банк пропонує вигідне фінансування зі ставками від 11,3%, терміном до 5 років і можливістю сезонної відстрочки платежу.

John Deere – американська компанія, один із провідних виробників агротехніки у світі. Авторитет і якість продукції компанії підтверджено 180-річною історією роботи на ринку.

«Ми представляємо одні з найкращих зразків агротехніки у світі, й, звичайно, якість нашого сервісу повинна відповідати авторитету та обраності бренду. Ми надаємо комплексну підтримку клієнтам на всіх етапах експлуатації техніки. Якісні, підйомні кредитні програми, що дозволяють нашим клієнтам купувати висококласне обладнання для покращення виробництва, – важливий складник цього процесу. З Банком Кредит Дніпро ми розробили комфортні програми, які спрямовані на те, щоб максимально знизити фінансове навантаження на виробника», – сказав директор компанії АГРІСТАР Олег Слободяник.

У банку підкреслюють, що пошук найоптимальніших і взаємовигідних кредитних рішень для бізнесу і зокрема для сегмента АПК лишається одним із пріоритетних напрямів діяльності.

«Ми налагоджуємо партнерство і створюємо дійсно якісні кредитні продукти з дилерами провідних виробників агротехніки, яким є і компанія АГРІСТАР. Вибравши для себе агробізнес одним із ключових напрямів, ми не припиняємо працювати над тим, щоб фінансування нашої головної експортно орієнтованої галузі ставало вигіднішим для виробників, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наша мета – не просто повернути вартість кредитування на докризовий рівень, але і зробити його ще більш підйомним». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності