меню

Банк Кредит Дніпро і дистриб'ютор агротехніки провідних світових брендів UkrFarming нададуть українським фермерам вигідні умови модернізації виробництва

22 Вересня 2016

Банк Кредит Дніпро спільно з компанією UkrFarming починає реалізацію партнерської програми кредитування українських фермерів під покупку сільгосптехніки одного з провідних світових виробників - Case IH. У рамках програми клієнти можуть отримати фінансування на термін від 12 до 30 місяців з авансовим платежем лише від 20% вартості техніки та сезонним графіком погашення. Рішення щодо кредиту приймається за спрощеною процедурою і з мінімальними вимогами до пакета документів.

"Ринок агрокредитування дійсно почав оживати. Це ми бачимо за активізацією наших клієнтів і зростанням кредитного портфеля. Українські агровиробники зараз здебільшого користуються банківським кредитуванням під покупку витратних матеріалів - насіння, засобів захисту рослин, добрив тощо. Але при цьому, ми впевнені, без інвестицій у технології надалі аграрна галузь - основа українського експорту - може стати просто неконкурентоспроможною, - сказала Тетяна Поплавська, начальник управління продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. - І незважаючи на зниження ставок кредитування в цілому по ринку, ми намагаємося знаходити також і додаткові можливості мінімізації витрат для клієнтів. Так, реалізація таких партнерських проектів, як програма банку з компанією UkrFarming - одним із провідних дистриб'юторів всесвітньо відомих і перевірених брендів агротехніки в Україні, - пропонує українським фермерам вирішити одразу кілька важливих питань - оперативно модернізувати виробництво при підйомних витратах".

Як зазначають у компанії UkrFarming, сьогодні розвиток аграрної галузі гальмується саме через використання застарілих технологій, що в свою чергу і призводить до неефективного використання ресурсів.

"Можливості та ресурси українського АПК набагато ширші за ті, які існують сьогодні. Але без модернізації технічної бази Україна не зможе надалі утримувати провідні позиції серед світових виробників, а галузь - лишатися першою за експортом у нашій країні, - зазначає Олександр Куркацишвілі, директор компанії UkrFarming. - Ми намагаємося максимально зменшувати фінансове навантаження нашим клієнтам, впроваджуючи партнерські програми з банками і лізинговими компаніями. Тепер починаємо співпрацю і з Банком Кредит Дніпро, пропонуючи клієнтам вигідні й комфортні умови придбання сучасного високотехнологічного обладнання, здатного збільшити їхні продуктивні можливості та поліпшити якість виробництва. Крім того, застосування інноваційної техніки у виробництві в рази економить подальші витрати виробників, що відповідно впливає на зростання прибутку і збільшення врожаю при тому самому розмірі оброблюваної землі".

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" за підсумками роботи за минулий рік.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності