меню

Банк Кредит Дніпро і група компаній «Імперія-Агро» пропонують українським аграріям вигідні партнерські програми кредитування

24 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро і група компаній «Імперія-Агро» – дистриб’ютор світових і вітчизняних виробників посівних матеріалів, засобів захисту рослин та агротехніки – почали реалізацію партнерської програми з кредитування сільгосптоваровиробників. Так, українські фермери можуть отримати позики на купівлю техніки, добрив, засобів захисту рослин на дуже вигідних умовах.

Сума кредиту без застави на купівлю ЗЗР та посівних матеріалів – до 500 тис. грн, а рішення приймається в рекордно короткі терміни – впродовж двох робочих днів.

Одночасно у агровиробників є можливість скористатися пільговими умовами кредитування для придбання агротехніки на термін до 60 місяців з індивідуальними процентними ставками від 15,1% річних, а також мінімальним початковим внеском із боку клієнта від 10% вартості техніки.

«Ми продовжуємо інвестувати український агросектор і створювати найбільш комфортні програми фінансування представників основної експортної галузі нашої країни. Нам важливо створювати вигідні й підйомні кредити на купівлю устаткування і техніки, розвиток технологій в обробітку землі, завдяки чому українські аграрії зможуть модернізувати виробництво, збільшити врожайність без удару по власному бюджетові, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наші партнери в подібних програмах – дилери всесвітньо відомих і перевірених роками брендів сільськогосподарської техніки, а також витратних матеріалів для обробітку землі».

Компанія «Імперія-Агро» працює на ринку України вже 10 років і займається розробкою й упровадженням ефективних рішень та інновацій у технології сільськогосподарського виробництва.

«Упроваджуючи партнерські програми, для нас насамперед важливо створювати такі умови, які дозволили б клієнтам сконцентруватися на розвитку власного виробництва. Нам дуже важливо забезпечити замовників виключно найякіснішою продукцією за вигідною ціною, допомогти розвитку їхнього бізнесу. І від своїх партнерів ми завжди чекаємо подібних підходів. Із Банком Кредит Дніпро ми розробили максимально вигідні інструменти підтримки агробізнесу», – сказав Роман Антонюк, фінансовий директор групи компаній «Імперія-Агро».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності