меню

Банк Кредит Дніпро і Група компаній «Техноторг» пропонують партнерську програму кредитування на придбання тракторів виробництва Харківського тракторного заводу

06 Березня 2018

Банк Кредит Дніпро і Група компаній «Техноторг» запроваджують спеціальну програму кредитування на придбання тракторів виробництва ПАТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе» (ХТЗ).

Особливості програми:

  •  сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки;
  •  термін кредитування – до 5 років;
  •  розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 5,6% річних залежно від терміну кредиту та розміру початкового внеску;
  •  відсутня комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави.

Додатковими перевагами спільної програми кредитування є сезонне відтермінування виплати тіла кредиту – до 10 місяців у році та швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

«Техноторг» – найбільша в Україні компанія з реалізації сільгосптехніки. Наша частка на ринку становить 35% завдяки розгалуженій регіональній мережі та найширшому асортименту вітчизняної й імпортної техніки. Понад 25 тисяч господарств є нашими постійними клієнтами, – зазначив Юрій Калюжний, виконавчий директор ГК «Техноторг». – Спільна програма кредитування з Банком Кредит Дніпро допоможе нашим клієнтам купувати трактори ХТЗ простіше та вигідніше. Швидке оформлення документів та оптимальні умови кредитування – це саме те, що необхідно сьогодні українським аграріям».

«Розвиток партнерських програм із провідними дилерами сільгосптехніки – один із ключових напрямів нашої діяльності на ринку агрокредитування в 2018 році, – підкреслив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Таке співробітництво надає банку можливість залучити більше клієнтів завдяки найкращим ціновим пропозиціям, партнерам – наростити обсяги продажів, а позичальникам – отримати якісне обладнання за прийнятну ціну і фаховий супровід своєї діяльності. Упевнені, що цікаві умови фінансування у рамках нашої нової партнерської програми з Групою компаній «Техноторг» стануть ефективною підтримкою для аграріїв».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності