меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агро-Темп» пропонують українським фермерам вигідні умови кредитування на купівлю сучасної агротехніки

07 Квітня 2017

Банк Кредит Дніпро спільно з компанією «Агро-Темп» – українським дилером провідних світових брендів агротехніки – розробив партнерську програму кредитування на купівлю всіх видів техніки. Партнери пропонують клієнтам одні з найбільш вигідних і комфортних умов фінансування фермерів на банківському ринку країни зі ставками від 11,3% річних, терміном до 5 років, оперативним прийняттям рішення протягом 5-7 днів і можливістю відстрочки виплати тіла кредиту до 10 місяців у році.

«Ми продовжуємо розвивати, покращувати і спрощувати програми фінансування для одного зі стратегічних клієнтських сегментів нашого банку – агровиробників. Розвиток таких партнерських програм дозволяє знаходити спільні компромісні рішення і створювати дійсно вигідні та гнучкі умови щодо наших кредитних продуктів, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Так, наприклад, у рамках спільної програми фінансування банку і компанії «Агро-Темп» агровиробники зможуть модернізувати власний парк агротехніки й обладнання, отримавши кредит за дуже демократичними відсотковими ставками і на гнучких умовах оформлення та погашення. Сьогодні це одна з найвигідніших кредитних пропозицій на фінансовому ринку країни».

Кредит видається під заставу техніки, процентна ставка залежить від терміну, наявності та суми авансового платежу, без витрат на нотаріальне оформлення застави. Отже, протягом всього декількох днів агровиробник без серйозних витрат може якісно удосконалити власний бізнес.

«Звичайно, для нас дуже важливо знаходити найоптимальніші шляхи зниження фінансового навантаження клієнтів. Із Банком Кредит Дніпро ми представляємо ринку дійсно якісну програму, завдяки якій агровиробники зможуть налагоджувати виробничий процес, використовуючи високоякісне обладнання і техніку, і відповідно збільшуючи обороти і покращуючи якість ведення бізнесу, при цьому в рази знижуючи витрати. Все це прямо впливає на зростання доходів фермерських господарств, а завдяки гнучким умовам нашої кредитної програми матеріальне навантаження на агровиробника в результаті буде мінімальним», – сказав Сергій Легостаєв, директор компанії «Агро-Темп».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності