меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроресурс» розробили для аграріїв вигідні кредитні програми на купівлю техніки

24 Листопада 2017

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроресурс» пропонують українським агровиробникам вигідні кредити на купівлю провідних вітчизняних і світових брендів сільськогосподарської техніки. Термін фінансування – до 5 років, ставки – від 11,3% річних, перший внесок – від 10% вартості техніки. Крім того, клієнти можуть отримати сезонну відстрочку платежу до 10 місяців у році.

«Сьогодні наш банк працює з десятками провідних дилерів агротехніки, і при цьому ми не плануємо зупиняти розвиток партнерських програм, спрямованих на створення підйомних умов фінансування для представників однієї з ключових експортних галузей у країні – АПК, – сказав Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – За досить короткий період часу, впродовж якого ми розвиваємо цей напрям, нам вдалося набути необхідного досвіду, щоб створювати максимально адаптовані під потреби і сезонність бізнесу аграріїв кредити. Одним із стратегічних партнерів банку в розвитку таких програм фінансування стала компанія «Агроресурс».

Зазначимо, що компанія «Агроресурс» представлена 19 філіями в основних сільськогосподарських регіонах України.

«Ми працюємо на ринку понад 20 років і є одним із основних операторів. Успішний розвиток бізнесу, на наш погляд, можливий у тому випадку, коли впродовж багатьох років лишаєшся відданим своїм головним принципам. У нашому випадку ці принципи полягають в тому, щоб допомагати успішно вирішувати завдання, які стоять перед аграріям, зокрема й фінансові. Нам важливо надавати клієнтам найкращу техніку та витратні матеріали на найбільш лояльних умовах, – сказав Михайло Кришко, комерційний директор компанії «Агроресурс». – Банк Кредит Дніпро – порівняно новий учасник агроринку. Однак ми бачимо, що принципи їхньої роботи повністю збігаються з нашими, що робить нашу партнерську програму однією з найкращих на ринку». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності