меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроспейс» у рамках партнерської програми пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки

04 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроспейс» пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки, термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від строку кредиту та розміру початкового внеску. Комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави відсутні. Одноразова комісія за видачу кредиту становить 1% від його суми. Вагомими перевагами програми кредитування є сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році, та швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

«Ми свідомо продовжуємо активно розвивати партнерські програми з провідними виробниками і постачальниками якісної агротехніки, – підкреслив Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Адже таке партнерство забезпечує нашим клієнтам можливість придбати найкращі засоби виробництва на найпривабливіших фінансових умовах. Наш новий партнер компанія «Агроспейс», офіційний дистриб’ютор агротехніки провідних світових брендів Fendt, Valtra, Great Plains, Farmet – тракторів, комбайнів, сівалок, ґрунтообробного знаряддя тощо, – має розвинену дилерську мережу з продажу техніки, оригінальних запчастин та сервісних послуг. Упевнені, що привабливі умови фінансування у рамках нашої партнерської програми зацікавлять аграріїв і стануть вагомою підтримкою для підвищення ефективності їхнього бізнесу».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності