меню

Банк Кредит Дніпро і компанія АГРОТЕХСОЮЗ запускають спільні проекти кредитування аграріїв

14 Червня 2017

Банк Кредит Дніпро та офіційний дилер передових світових виробників сільськогосподарської техніки CLAAS, LEMKEN, HORSCH і Geringhoff компанія АГРОТЕХСОЮЗ пропонують спільні кредитні програми для агровиробників для купівлі техніки. Партнери розробили вигідні програми фінансування аграріїв із терміном до 60 місяців, ставками від 11,3% річних, можливістю сезонної відстрочки платежу до 10 місяців у році.

Традиційно ставка кредиту залежить від розміру авансового платежу і терміну кредиту.

«Двадцятирічний досвід роботи на ринку дозволяє нам надавати клієнтам лише якісний сервіс, професійний підхід до клієнта і комфорт для нього на всіх етапах обслуговування. І, звичайно, від своїх партнерів ми очікуємо таких самих принципів роботи, – сказав Петро Молоденков, керівник відділу продажів компанії АГРОТЕХСОЮЗ. – Ми бачимо, якими темпами сьогодні розвивається аграрна галузь в Україні, та знаємо, що це зовсім не межа. При якісній обробці землі, застосуванні нових технологій у виробництві наша країна зможе ще більше зміцнити свої провідні позиції в світі з виробництва й експорту агропродукції. Для цього ми шукаємо найрізноманітніші шляхи, щоб надавати недороге і підйомне фінансування агробізнесу».

У банку так само підкреслили, що на сьогодні можливість зниження ставок за кредитами для агровиробників – одне із пріоритетних завдань.

«Коли ми обрали сегмент АПК одним із ключових для нашого банку, основним завданням для нас було знайти можливість знижувати ставки, інвестуючи в перспективну, експортно орієнтовану й одну з найголовніших галузей економіки України, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні ми працюємо з провідними дистриб’юторами агротехніки, засобів захисту рослин, посівних матеріалів тощо, створюючи спільні, взаємовигідні проекти кредитування аграріїв. Ми не закінчуємо розширювати число програм і тепер надаємо клієнтам можливість вигідно купувати світові бренди агротехніки у наших нових партнерів – компанії АГРОТЕХСОЮЗ».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності