меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «АМАКО УКРАЇНА» розробили для аграріїв вигідні партнерські кредитні програми на купівлю техніки

06 Лютого 2018

Банк Кредит Дніпро і компанія «АМАКО УКРАЇНА» пропонують українським агровиробникам вигідні кредити на купівлю провідних світових брендів сільськогосподарської техніки. Термін фінансування – до 5 років, перший внесок – від 10% вартості техніки. Розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 13,2% річних і залежить від терміну кредиту та розміру початкового внеску. Рішення щодо надання кредиту приймається всього лише за 5-7 робочих днів. Відсутні комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави. Крім того, клієнти можуть отримати сезонну відстрочку платежу до 10 місяців у році.

«Наша компанія працює на ринку понад 20 років, має 16 представництв у основних сільськогосподарських регіонах України, є одним із найбільших дилерів сільськогосподарської техніки, забезпечуючи аграріїв якісними засобами для здійснення виробничої діяльності, – сказав Олег Гук, комерційний директор компанії «АМАКО УКРАЇНА». – Співпраця з Банком Кредит Дніпро допоможе створити ще більш лояльні умови купівлі найкращої техніки для успішного вирішення нашими клієнтами своїх фінансових та виробничих завдань».

«Ми успішно розвиваємо партнерські програми кредитування з десятками провідних дилерів агротехніки. Мета такої співпраці – створення найкращих умов фінансування для представників АПК, який сьогодні є ключовою галуззю в економіці та експортній стратегії країни, – зазначив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Банк обирає партнерів, фокусуючись на високому рівні якості продукції та бездоганній репутації. Компанія «АМАКО» має великий досвід успішної діяльності на ринку, у неї склалися тривалі відносини з клієнтами, вона пропонує високий рівень фахової експертизи. Все це дозволяє нам розраховувати на ефективну взаємовигідну співпрацю та створення однієї з найкращих на ринку партнерських програм».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності