меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «АСП Груп» пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки у рамках партнерської програми

23 Травня 2019

Банк Кредит Дніпро і компанія «АСП Груп» у рамках нової партнерської програми пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки та обладнання провідних світових виробників. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки, термін кредитування – до п’яти років. Процентна ставка за користування кредитом становить від 9,4% річних, залежно від терміну кредиту і розміру початкового внеску. Рішення про видачу кредиту приймається упродовж 5-7 робочих днів. Відсутні комісії за дострокове погашення кредиту і нотаріальні витрати з оформлення застави. Крім того, клієнту надано можливість сезонної відстрочки платежу – до 10 місяців у році.

«Наша компанія успішно працює на ринку з 2010 року, – говорить Олександр Демко, директор ПП «Агро-Спец-Запчастина», що входить до складу «АСП Груп». – Ми пропонуємо клієнтам сучасну техніку та обладнання від провідних американських брендів Blue-Jet, Montag, Yetter, Chembine, Ag Leader, Micro-Trak. Це, зокрема, ґрунтообробна причіпна техніка: агрегати і системи для внесення добрив, культиватори, глибокорозпушувачі, додаткове обладнання для внесення добрив і обробки ґрунту. Також реалізуємо запчастини до комбайнів, тракторів, сівалок і ґрунтообробної техніки всесвітньо відомих торговельних марок. Партнерство з Банком Кредит Дніпро забезпечить нашим клієнтам оптимальні умови фінансування для придбання високоякісного обладнання».
«Аграрії досить активно оновлюють парк сільгосптехніки, розглядаючи своєчасну модернізацію як необхідну умову підвищення технологічності, ефективності й рентабельності виробничого циклу, – підкреслює Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Наша співпраця із понад 30 провідними виробниками та постачальниками сучасної агротехніки, що мають найкращу ринкову репутацію, забезпечує фермерам дійсно вигідні умови кредитування, ефективне вирішення актуальних виробничих завдань і динамічний розвиток бізнесу».

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності