меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «Ерідон Тех» у рамках партнерської програми пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки

01 Лютого 2018

Банк Кредит Дніпро і компанія «Ерідон Тех» пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки; термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від строку кредиту та розміру початкового внеску. Відсутня комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави. Вагомими перевагами програми кредитування є сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році, та швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

«Наша компанія успішно працює у всіх регіонах України, пропонуючи повний спектр сільськогосподарської техніки відомих світових виробників, – сказав Віталій Шевченко, заступник директора компанії «Ерідон Тех». – Це, зокрема, комбайни, трактори, самохідні обприскувачі, телескопічні навантажувачі, посівна та ґрунтообробна техніка, зернозберігаюче та зерносушильне обладнання, що відомі високим рівнем якості як в Україні, так і за кордоном. Наша спільна програма з Банком Кредит Дніпро допоможе агровиробникам обрати для себе оптимальні умови фінансування для придбання новітньої агротехніки, щоб вчасно та вигідно реалізувати власні бізнес-завдання».

«Розвиток партнерських програм – один із ключових напрямів нашої діяльності на ринку агрокредитування, – підкреслив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Адже таке співробітництво вигідне усім його учасникам: постачальники техніки отримують зростання продажів, клієнти – якісний ресурс для розвитку та фахову експертизу, а банки завдяки оптимальній ціновій пропозиції збільшують лояльну клієнтську базу. Упевнені, що цікаві умови фінансування у рамках нашої нової партнерської програми з компанією «Ерідон Тех» стануть ефективною підтримкою для аграріїв».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності