меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «Мінетех» пропонують комфортні партнерські програми агрокредитування

04 Вересня 2017

Банк Кредит Дніпро і компанія-дистриб’ютор провідних світових і європейських брендів сільськогосподарської техніки «Мінетех» пропонують агровиробникам спільні програми кредитування для купівлі сучасного обладнання. На сьогодні це одні з найкомфортніших і найвигідніших програм для українських фермерів із можливістю відстрочки платежу до 10 місяців у році, терміном до 5 років, ставками від 8,9% річних у гривні, відсутністю комісії за дострокове погашення і швидким прийняттям рішення упродовж тижня.

«За п’ять років роботи на агроринку України наша компанія досягла вражаючих результатів, відкривши кілька регіональних центрів і постійно нарощуючи клієнтську базу. Такий стрімкий розвиток, навіть незважаючи на кризу минулих років, свідчить про те, що ми обрали грамотну стратегію, суть якої полягає у всебічному супроводі клієнтів: консультації, сервісне обслуговування, продаж сучасної високотехнологічної техніки, – сказав директор компанії «Мінетех» Андрій Манзюк. – Не менш важливим чинником для нас є й можливість допомогти клієнту знайти найоптимальніше фінансове рішення. Банк Кредит Дніпро – один із тих, хто готовий у цьому якісно допомогти».

У банку зазначають, що ринок агрокредитування сьогодні найактивніший, адже саме галузь АПК лишається драйвером української економіки.

«Спостерігаючи за тенденціями в українській економіці, можна з упевненістю казати, що поступово Україна стає аграрною державою. Навіть зважаючи на динаміку щодо наших клієнтів, ми бачимо, що темпи розвитку АПК у нашій країні тільки збільшуватимуться. Збільшення кредитного портфеля аграріїв у нашому банку більше ніж утричі з початку року – показовий тому приклад, – каже Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Зростає продуктивність і експорт, а при доступному недорогому фінансуванні ці показники потенційно демонструватимуть ще більш серйозну динаміку. Ми ж сьогодні шукаємо і розробляємо найрізноманітніші програми кредитування, що дозволяють аграріям отримувати якісні сучасні технології без збитків для власного бюджету. Одна з таких пропозицій – спільний проект із компанією «Мінетех».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності