меню

Банк Кредит Дніпро і компанія «РДО УКРАЇНА» пропонують вигідні умови придбання нової техніки John Deere

13 Жовтня 2017

Банк Кредит Дніпро і компанія «РДО УКРАЇНА» пропонують вигідні умови придбання нової техніки John Deere

Банк Кредит Дніпро і компанія «РДО УКРАЇНА» пропонують аграріям придбати в кредит нову техніку John Deere на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки, а термін кредитування може досягати п’яти років. Цією пропозицією не передбачено комісію за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави. Ще однією перевагою такої програми кредитування є сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році.

«Наша компанія – офіційний дилер сільськогосподарської техніки John Deere, ми представляємо в Україні відому американську компанію RDO Equipment Co., – сказав Олександр Планета, директор департаменту з продажу техніки компанії «РДО УКРАЇНА». – Ми пропонуємо нашим клієнтам нову техніку й ту, що була у вжитку, системи точного землеробства, оригінальні запасні частини, а також якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування сільгосптехніки John Deere. Завдяки нашій спільній програмі з Банком Кредит Дніпро агровиробники зможуть вибрати для себе оптимальні умови фінансування, щоб вирішити бізнес-завдання у строк і з максимальною вигодою».

Зазначимо, що компанія «РДО УКРАЇНА» працює на українському ринку з 2012 року і представлена в Житомирській, Вінницькій, Черкаській областях.

«Ми завжди дуже відповідально підходимо до вибору партнера для пропозиції сільгоспвиробникам різних програм фінансування, – підкреслив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Ми поділяємо цінності компанії «РДО УКРАЇНА», для якої важливо вибудовувати тривалі відносини з клієнтами, реалізовувати заплановані проекти та створювати можливості для клієнтів. Упевнені, що цікаві умови фінансування у рамках нашої нової партнерської програми стануть відчутною підтримкою успішного розвитку аграріями свого бізнесу».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності