меню

Банк Кредит Дніпро і великий дистриб’ютор агротехніки «Агро-групп» пропонують українським фермерам програми кредитування від 1,8% річних

12 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро та офіційний дилер одного з провідних інноваційних виробників агротехніки Versatile в Одеській, Черкаській, Вінницькій, Полтавській і Кіровоградській областях «Агро-групп» пропонують українським фермерам одні з найвигідніших пропозицій на ринку агрокредитування. Ставки фінансування в гривні під купівлю сільськогосподарської техніки – від 1,8% річних, при цьому у клієнтів є можливість сезонної відстрочки виплати кредиту до 10 місяців у році.

«Ми надаємо агровиробникам одні з найкращих пропозицій на ринку з купівлі якісної канадської техніки Versatile, визнаної у 56 країнах світу. Завдяки інноваційним рішенням і технологіям цей бренд на світовому ринку сільськогосподарської техніки не просто не поступається провідним виробникам, але і є одним із найдемократичніших у частині цінової політики, – розповів Михайло Сидорчук, директор «Агро-групп». – А у наших клієнтів незалежно від розміру їхнього бізнесу до того ж є хороша нагода отримати недороге підйомне фінансування для купівлі агротехніки у рамках спеціальних кредитних програм із Банком Кредит Дніпро».

Кредит можна оформити на строк до 5 років під заставу техніки, яка купується. У банку зазначають, що це одна з найвигідніших партнерських програм фінансування фермерів.

«Процентні ставки у гривні за такими кредитами за умови 50-відсоткового першого внеску складають від 1,8% річних. Для кредитного ринку це одні з найвигідніших умов для позичальників. Це дозволяє аграріям вигідно, без серйозних бюджетних витрат розвивати виробництво, підвищуючи врожайність за рахунок сучасних технологій обробки землі, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Працюючи у цій сфері, ми бачимо, що український АПК може розвиватися ще активніше, і тому постійно намагаємося поліпшувати умови кредитування для представників головної експортної галузі країни».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності