меню

Банк Кредит Дніпро надав компанії Azenco (Азербайджан) пряму гарантію на 42 млн грн для виконання контракту з модернізації українського енергокомплексу

04 Червня 2019

Банк Кредит Дніпро підписав угоду з ВАТ Azenco (Азербайджан) в особі представництва «Азенко А еС Сі» в Україні» щодо надання прямої гарантії на суму понад 42 млн грн для оплати компанії «Сіменс Україна» за обладнання для реконструкції енергетичного комплексу України.

ВАТ Azenco – переможець двох тендерів ДП НЕК «Укренерго» на технічне переоснащення енергетичних підстанцій у Сумах і Черкасах на загальну суму близько 23 млн дол. США, куди входить і вартість обладнання 10 млн дол. США. Платником за контрактами виступає Світовий банк. Контракти передбачають закупівлю обладнання у основних виробників профільної техніки, одним із яких є ДП зі 100%-ю іноземною інвестицією «Сіменс Україна». Компанії Azenco необхідна відстрочка платежу на 90 днів для його синхронізації з оплатою за обладнання з боку ДП НЕК «Укренерго». Для надання необхідної відстрочки платежу «Сіменс Україна» готова прийняти пряму гарантію Банку Кредит Дніпро.

«Наша компанія – один із лідерів на ринку енергетичного будівництва та реконструкції на Кавказі, багаторічний підрядник світових грандів енергосектору, – зазначає Ахад Алієв, голова наглядової ради ВАТ Azenco. – Перемогу в тендерах із модернізації українського енергосектору вважаємо важливим етапом освоєння нових ринків і подальшого динамічного розвитку, а документарний супровід українських контрактів Банком Кредит Дніпро – першим кроком комплексного взаємовигідного фінансового співробітництва в інтересах наших держав».

«Наш банк підтверджує 26-річну репутацію надійного фінансового партнера для бізнесу, надаючи комплексний якісний фінансовий супровід і пропонуючи найбільш затребувані галузеві бізнес-продукти, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління – директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Банківські гарантії допомагають нашим клієнтам укладати контракти на більш вигідних умовах, мінімізувати ризики, оптимізувати фінансові потоки. За останній рік ми випустили понад 1500 різних банківських гарантій – прямих, беззаставних для участі в тендерах, гарантій балансування газу для енерготрейдерів, стали помітним гравцем на ринку. Вважаємо фінансову підтримку реального сектора економіки та енергетичного комплексу питанням національної безпеки і запорукою економічного процвітання країни».

Детальніше з інформацією про пропозиції Банку Кредит Дніпро для бізнесу можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності