меню

Банк Кредит Дніпро обладнав реанімаційні палати у Балаклійській лікарні інтенсивного лікування

01 Грудня 2022

Банк Кредит Дніпро обладнав реанімаційні палати у Балаклійській клінічній багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування. Так, Банк спільно з Благодійним фондом «Здорове майбутнє» придбав та встановив реанімаційне обладнання, що допомагає лікарям швидко і точно визначати стан та проводити спостереження за життєво важливими показниками пацієнтів, а також здійснювати контроль внутрішньовенного введення лікарських розчинів при проведенні реанімаційних заходів та робити біохімічні дослідження. 

Зокрема, встановлено  мультипараметрові монітори пацієнта Brightfield Healthcare V15e, електрокардіографи Brightfield Healthcare E3, шприцеві інфузійні насоси Brightfield Healthcare OIP-500, бінокулярний мікроскоп VIOLA MC20. При цьому монітори пацієнта Brightfield Healthcare V15e, які забезпечують високу точність вимірюваних реанімаційних, операційних показників, можуть працювати автономно від знімного акумулятора як у бездротовій мережі, так і з підключенням до центральної станції моніторування, мають до 120-ти годин внутрішньої пам'яті та захист від збоїв електромережі, що вкрай важливо сьогодні.

«Банк разом зі співробітниками, клієнтами та благодійними фондами і громадськими організаціями  об’єднались навколо спільної мети — перемога України, — сказав Сергій Панов, голова правління Банку Кредит Дніпро. — Наша спільна діяльність направлена на проведення заходів, реалізації благодійних програм та проектів в напрямку медичної та соціальної підтримки в Україні», — додав Сергій. 

Зазначимо,  що до війни та страшної окупації у Балаклійській  клініці  було потужне обладнання, що дозволяло надавати  медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, при пологах, проводилися лапароскопічні та артроскопічні оперативні втручання. Лікарня приймала пацієнтів з різних областей України та навіть з інших країн. І все це було розтрощено вщент та розграбовано. І не лише розграбовано — вороги у лікарні влаштували свою казарму та жили там весь час окупації міста, що зробило тичасово неможливим роботу лікарні за призначенням. На щастя, лікарі залишилися і працюють на своєму медичному фронті. Завдяки ЗСУ заклад відкрився знову, він працює в екстремальних умовах — туди щоденно привозять і наших поранених з передової, і мирних жителів, яким необхідне серйозне обстеження та оперативне втручання. Наші лікарі досвідчені та всесильні, проте з медичним обладнанням вони можуть набагато більше. 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності