меню

Банк Кредит Дніпро один із небагатьох в Україні пропонує бізнес-клієнтам скористатися беззаставними гарантіями

31 Липня 2017

Банк Кредит Дніпро продовжує розширювати лінійку пропозицій для бізнес-клієнтів і одним із небагатьох на фінансовому ринку країни пропонує українському бізнесу скористатися непокритою банківською гарантією. Беззаставний інструмент, що дозволяє клієнтам не виводити свої кошти з обороту, передбачає ліміт до 1 млн грн. Термін такої гарантії залежить від її типу (тендерна банківська гарантія, гарантія виконання зобов’язань, банківська туристична гарантія) – від 180 до 1850 днів. Отримати гарантію можна як в електронному вигляді, так і на паперовому носієві.

Договір банку з клієнтом укладається впродовж одного дня, а гарантії у рамках договору оформлюються впродовж не більше 3 годин. Для оформлення договору знадобиться мінімальний пакет документів. Банкіри також зазначають, що послуга передбачає єдину тарифну сітку і відсутність будь-яких прихованих комісій.

«Надання бланкових гарантій здійснюється без відкриття поточного рахунку в банку. Наша мета, до якої ми поступово наближаємося, – створити максимально оперативний і комфортний, простий і багатофункціональний сервіс для всіх бізнес-клієнтів, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Реалізуючи цю стратегію, ми пропонуємо такі можливості, які серед основних гравців ринку сьогодні – радше рідкість, але при цьому попит на них істотний. На сьогодні це беззаставні бланкові гарантії для участі в тендерах і виконання зобов’язань після перемоги у тендері, що особливо актуально для бізнесу в умовах зміненого законодавства про державні закупівлі. Крім того, ми бачимо, що серед наших клієнтів не менш затребуваними є й туристичні гарантії».

Незважаючи на те, що фінустанова щойно запустила продукт, ним уже скористалися десятки клієнтів. Так, наприклад, ТОВ «Промислова асоціація «АЛЬФА», яке займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а також працює у сфері інжинірингу, геології та геодезії, оформило в Банку Кредит Дніпро тендерну гарантію для участі в тендері з реконструкції будинку культури під Києвом.

«Дізналися про тендер, у якому нам було б цікаво взяти участь, усього за день до закінчення терміну подання пропозицій, але завдяки тому, що процес отримання гарантії у Банку Кредит Дніпро дуже простий і оперативний, ми встигли оформити її і виграли тендер. При цьому ми не відволікали обігові кошти компанії і не надавали ніяких застав. Дійсно, все дуже просто», – сказав Павло Льовкін, директор ТОВ «Промислова асоціація «АЛЬФА». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності