меню

Банк Кредит Дніпро отримав відзнаку Star Publisher award від European Business Association

13 Листопада 2023

Європейська Бізнес Асоціація (EBA) нагородила Банк Кредит Дніпро відзнакою Star Publisher award.

Така відзнака надається за професійну силу слова, за висвітлення інформації про впровадження нових продуктів та сервісів і досягнення банку.

«Банк завжди дотримується політики інформаційної прозорості та зрозумілості комунікації. Це наш основний принцип, — сказала директор зі стратегічних комунікацій Банку Кредит Дніпро Віра Тарасенко. — Ми — банк з українським серцем, що допомагає клієнтам приймати оптимальні фінансові рішення навіть в умовах війни та займає активну соціальну позицію: розвиває корпоративне волонтерство та підтримує українське мистецтво, а ще фінансує благодійні проєкти у напрямку медицини», — додала Віра.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, що входить у групи DCH, яка об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво і девелопмент тощо. Банк заснований у 1993 році й входить до ТОП-17 фінансових установ України за розмірами активів.

У грудні 2022 р. Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-25 банків рейтингу «25 провідних банків України під час війни — 2022», згідно з дослідженням впливового українського інформаційного агентства FINCLUB. У вересні 2023 р. українське РА IBI-Rating відновило кредитний рейтинг на рівні uaAАА, прогноз рейтингу — у розвитку та підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5», що означає «відмінну надійність». Також у вересні 2023 р. Банк Кредит Дніпро отримав нагороду за клієнтоорієнтованість та надійність Customer Focus & Reliability Award від платіжної системи Visa International.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності