меню

Банк Кредит Дніпро передав Балаклійській лікарні на Харківщині хірургічні аспіратори

23 Лютого 2024

Банк Кредит Дніпро продовжує підтримку лікарень України для забезпечення своєчасного та якісного надання медичної допомоги українцям. Цього разу разом з Благодійним фондом «Здорове майбутнє» придбали та передали 9 хірургічних аспіраторів для потреб багатопрофільної лікарні у м. Балаклія (Харківська область).

Таке обладнання допоможе у лікуванні поранених воїнів та постраждалих цивільних мешканців. Дане обладнання використовується для видалення/відкачування біологічних та/або сторонніх рідин, фрагментів роздроблених тканин, чужорідних тіл із нутрощів людського організму під час проведення операцій, різних маніпуляцій/процедур. Придбані аспіратори мають живлення від акумуляторної батареї, завдяки чому апарат можна легко пересувати між двома робочими місцями, а також у польових умовах, в реанімобілях. 

Банк Кредит Дніпро разом з благодійним фондом «Здорове майбутнє» стали одним з перших, хто допоміг у відновленні Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яку значно пошкодили та розграбували під час окупації. У жовтні 2022 р. обладнали реанімаційні палати, а вже в травні 2023 року Банк надав лікарні медичні каталки, які допомагають медикам безпечно та швидко транспортувати пацієнтів як всередині лікарні, так і до медзакладу. Також листопаді 2023 року продовжили обладнання реанімаційних палат, задля допомоги медикам повертати своїх пацієнтів до повноцінного життя.

Життя триває, та попри все Україна переможе.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності