меню

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки першого місяця акції «Телевізор за кредит кожному»

07 Червня 2018

За перший місяць дії акції «Телевізор за кредит кожному» Банку Кредит Дніпро сотні тих, хто оформив кредит готівкою, стали щасливими власниками сучасних телевізорів.

За умовами акції всі клієнти, які оформили кредити готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн, гарантовано отримують сертифікат, який можуть обміняти на телевізор у торговельній мережі найбільшого національного ритейлера побутової техніки та електроніки «Фокстрот». Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит через Інтернет чи Інфоцентр або звернутися до будь-якого відділення банку. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Термін кредитування становить 12, 24, 36, 48 або 60 місяців – на вибір клієнта. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Вагомою перевагою є можливість отримання попереднього рішення по телефону з подальшим отриманням коштів у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, які розташовано у всіх ключових регіонах України. Умови кредитування чесні й прозорі: всі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, який клієнт отримує до підписання кредитного договору. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

«Нашу акцію спрямовано на популяризацію кредитів як зручного інструменту швидкої фінансової допомоги клієнтам для вирішення їхніх фінансових завдань, – каже Марина Дутлова, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Перші результати нас потішили і надихнули: кількість звернень клієнтів зросла майже на 40%, продажі – на 47% у кількісному вираженні й на 63% в обсязі. Було досягнуто і рекорд середньоденних продажів – понад 1 млн грн. Починається літо – традиційно гарячий сезон для фінансових витрат: відпустки, ремонти, підготовка до нового навчального року, великі покупки. Упевнені, що отримання телевізора кожним позичальником, який узяв кредит у період акції, стане приємним бонусом до реалізації задуманого».

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті в розділі «Кредити приватним особам».

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності